Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársamnak is van egy 19 éves barátja már egy ideje, akkor nekem miért nem lehet?

Figyelt kérdés

én is egy 19 éves pasit szemeltem ki magamnak...: )

lehet, h a pasik nem mindig buknak a fiatalabb lányokra? lehet, h nekik 17-től kezdődik az "lánynézés"

(15(lány)


2008. nov. 1. 20:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
javítás: csajozás, lánynézés**
2008. nov. 1. 20:14
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénenként függ. Van akinek vele egyidős, másnak fiatalabb , másnak meg idősebb lányok jönnek be. Hogy a te pasiddal mi van azt nem tudjuk megmondani. Lehet, hogy nem is a koroddal van baja, pl: nem tetszik neki az alakod, vagy a viselkedésed, esetleg barátnője van.
2008. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is fiatalabb. Sok mindentől függ, hogy éppenséggel kire bukunk. Tény, hogy a kor is számít, de ez hülyeség, hogy 17-től. :\
2008. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

jó csak írtam valamit-.-'

am igen van barátnője és ő 19:/ tehát vele egyidős:) hm de szokott velem szemezni és mosolygott is:D

2008. nov. 1. 20:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ne járj divatból senkivel, hiszen valószínűleg mást is igényel mint kéz a kézben séta az erdőben...
2008. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha van barátnője, ráadásul idősebb is, kétlem h egy-egy mosoly vagy pillantás jelenten valamit.Bár nem ismerem se az ő kapcsolatát, se téged....
2008. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett egy 19 éves srác.Azt mondta fiatal vagyok neki.Most egy 22 éves barátom van:S Egyéntöl függö!Sajna!
2008. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már bocs de oké hogy 22éves barátod van de mit csinál veled?

Gondolom még nem vagy egy lepedőkirálynő.

A 19éves srácok valszeg ezért nem kezdenek 15éves csajjal.

Nem bunkóságbol mondom csak hogy értsd a lényeget.

A 19évesek többésge nem csak beszélgetni szeret lányokkal :)

Persze az is kell,de van lépcső tovább is.

2008. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen vagyok együtt a 7 évvel idősebb barátommal,lassan egy éve.Nem feküdtem még le vele. Szeret,én is szertem,és ha lesz rá alkalom,akkor biztos hogy belefogok menni,mert egy év alatt nagyon erős szálak kötöttek hozzá. Tényleg egyéntől függő, hogy kinek mi tetszik jobban. Amúgy meg nem minden a kor. az én párom pl.nem tudta először hogy hány éves vagyok,egyszerűen nem érdekelte, mert nem néztem ki olyan fiatalnak, fél évig udvarolt, és csak akkor került szóba a téma,amikor már összejöttünk! Akkor meg már fülig belém volt zúgva, és egyáltalán nem zavarja:) Szóval hajrá:)
2008. nov. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi: )
2008. nov. 2. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!