Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le normálisan egy aranyos lányt a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Diák-melózok nem lényeges hogy hol, de van egy lány aki nagyon megtetszett nekem, és nagyon szeretnék vele megismerkedni. Ő nem diák ott dolgozik rendesen, de vele kb egyidős vagyok. Egy emeleten dolgozik, de nem egy szobában velem. Legtöbbször egy villamoson szoktunk menni, és arra gondoltam, hogy ott is leszólíthatnám. Szeretnék tőletek egy pár tippeket kérni, hogy hogyan szólítsam le normálisan.
2010. jún. 18. 14:30
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem, ami éppen jön, ami a helyzethez "illik". Leírhatnád, hogy hol dolgozik! Te is ott dolgozol vagy csak oda jársz...? L/18
2010. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat szeretnék nem lefektetni akarom. Amugy egy írodai munkahelynél diákmelozók és van még 3 hetem.
2010. jún. 18. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne tömegközlekedési eszközön. Valamikor a munkahelyen, munkahelyről kifelé menet - és az istenszerelmére ne várd hogy a szádba repül a sült galamb.. Legyél már kicsit kreatív ne itt várd a megváltást - ha ennyit nem tudsz megtenni - gondold már végig - meg se érdemled..

22F

2010. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akik nem írnak normális választ vagy elviccelik, azokkal ne foglalkozz. :) Szerintem kérdezd meg, hogy nem inna e Veled egy kávét vagy kezdj el vele beszélgetni a melóról és, hogy mit csinál a szabadidejében. Biztosan lesz közös témátok. Esetleg az utolsó napokban elhívhatnád valahova, hogyha nem alakul a dolog. Nem ciki, hiszen valahol el kell kezdeni! :) Talán nyert ügyed lesz, én ebben bízom! :) Majd írj a fejleményekről! :)
2010. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!