Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért tűntök el szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tűntök el szó nélkül hosszabb beszélgetés után mindig?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mármint?
2018. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Itt azért mert csak akkor gyakorizok ha itthon vagyok. Egyéb esetben nem jövök fel. (külföldön dolgozok)
2018. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Látta: 17:39
2018. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Lehet idióta kérdéseket teszel fel.

Vagy túl rámenős vagy.

Vagy túlságosan érződik rólad, hogy dugni akarsz, de azt se tudod hogy fogj hozzá.

Sok oka lehet

2018. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert unalmassá válsz, bocsi.
2018. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert lemerül a'internet.
2018. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva is igaz. A pasik is ugyanúgy eltünnek. Egyik se jobb a másiknál...
2018. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha eltűnik a lány, akivel beszélgetsz, akkor valószínűleg nem érdekelted annyira. Ha érdekelnéd nem tűnne el. Egyébként meg nem mindenki tűnik el szó nélkül...
2018. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak egyszer tűntem el, de akkor csak netes ismertség volt és szóba se jött hogy köztünk bármi is lehetne. Egyszerűen már teherré vált a levelezés, semmi kedvem nem volt hozzá, és nem érdekelt, hogy vele mi történt. Kegyetlenül hangzik, tudom.


A következő esetnél (ott albán volt a srác, 14 évvel idősebb nálam, nem tudom hogy talált meg, de udvariasságból válaszoltam neki aztán folyton írogatott, én meg nagyon szűkszavúan válaszolgattam...) ott egy idő után megmondtam neki, hogy nem szeretnék tovább beszélni és még csak barátság sincs köztünk. Persze emberibb szöveggel, de ez volt a lényeg. Szerencsére normálisan fogadta.


N

2018. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasik többsége ugyanezt csinálja, akár itt, az oldalon is. Egyik sem mondja hogy figyelj, túl rámenős vagy, vagy nem tetszik, ahogy a világot látod stb. Csak eltűnnek. Pedig nem vagyok sem túl szűkszavú, sem túl bőbeszédű....
2018. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!