Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz az h az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az h az egyik legjobb tulajdonsága a páromnak h nagyon "rossz kisfiú" az ágyban (is)?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom. Elgondolkodtam rajta h miért. A személyisége miatt nyilván... hogy olyan játékos és édes egyszerre, meg hogy iszonyatosan kívánja a szexet, folyton áll a farka, imádok játszadozni vele mikor látom h már elalél... én is ilyen vagyok szóval hasonlítunk.

Viszont egy csomó más dologban meg nem hasonlítunk. Én szeretek olvasni is, elvont dolgokon gondolkodni, ő viszont abszolút gyakorlati ember.

Mikor kimozdulunk valahová vagy ha otthon maradunk mindegy, kb mindig a szex van a középpontban, hiába tudunk elbeszélgetni másról is. Rajta is és magamon is azt látom hogy alig várjuk h végre már kezdődjön a szex, utána az ágyban nagyszerűen beszélgetünk még tovább a szünetbekben. Ez nagy baj vajon? Vagy csak azért van mert friss a kapcsolat (1 éve vagyunk együtt)?



2018. máj. 21. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz! Ha ez neked jó, ha így összeilletek akkor legyetek boldogak! Ámen!
2018. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz, az alapján úgy tűnik, jól elvagytok egymással. Ez a leglényegesebb.
2018. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a kapcsolatoknak nem kell valami mélyebb dolgon alapulnia? Elég ha szeretet, tisztelet és jó szex van? Annyian írnak itt ilyen fennkölt dolgokat...kicsit emiatt elbizonytalanodtam.
2018. máj. 21. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ahogy írsz hogy fiatalok vagytok. Tudod annak idején én is úgy mentem bele a komolyabb kapcsolataimba hogy woww mi aztán össze is illünk de idővel sok-sok minden változhat. Igen fontos a megbecsülés a hasonló értékek és a szex is. Ne más elvárásainak próbálj megfelelni vagy esetleg olyan dolgoknak amit máshol olvasol vagy filmen látsz mert nincs egy forgatókönyv, ha megértitek egymást és a mindennapokban működik a kapcsolat akkor annál nem kell fontosabb. Rólam is első benyomásra sokan nagyon sokan valamiért azt gondolják hogy komolytalan vagyok aztán ha jobban megismernek rájönnek hogy a hétköznap az más. Nyilván lehetne más pasit találnod akivel jobban megegyezik az érdeklődési kör de lehet ott meg a szex nem úgy működne vagy más tényező lenne furcsa. Keményen fogalmazok tudom de ameddig jól érzi magát egy ember egy kapcsolatban addig maradjon benne, tudom vannak egyéb körülmények is de ha már nincs benne öröm csak bosszankodás akkor lépni kell vagy sokan ugye félrelépnek.
2018. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, csak azért van mert friss kapcsolat. Majd elmúlik!
2018. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából valaki anno mondott egy ilyen mondást, hogy a szerelem a kapcsolat alapja, a szex pedig összeköti. Ha mindenről el tudtok beszélgetni és mellette imádjátok a szexet, az szerintem elég jó. Én és barátnőm 2 éve vagyunk együtt, hetente egyszer tudunk szexelni a suli meg hasonló dolgok miatt, de amikor irogatunk vagy beszélünk, akkor egész héten szinte az alkalomra készülünk,pedig beszélünk másról is :)
2018. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
fiatalok vagytok még, tipikus fiatalok, mi is ilyenek voltunk
2018. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Háát 25 évesek vagyunk mindketten, nem tizenévesek...
2018. máj. 22. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát stimmel, fiatalok vagytok.
2018. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja h az fiatal... :D
2018. máj. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!