Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a vége? Rosszat jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vége? Rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Szombaton besztünk a barátommal és akkor azt mondta h fogunk talizni csak nem tudja meddig van gyakorlatja és majd szól...de nem szólt azóta sem..tnap felhivtam de rámnyomta a telót és utána kiis volt kapcsolva...Nagyon félek nem akarom elveszíteni...Meg lehet vkit 1 hónapalatt szeretni de nagyon?(1 hónapja járunk)és teljesen jól megvoltunk.
2010. jún. 16. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
SZEPT-o-BOX
2010. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
GAME OVER
2010. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hívd megint. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2010. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha most hívod még mindig ki van kapcsolva?
2010. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ha nem elég a válasz, akkor majd 48 órával (vagy mennyivel) később kiemeled....

2010. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megint kinyomta..ami sajnos tudom mit jelent..ezek szerint vége...csak nem tom miért igy?és miért nem mondja a szemembe?Miért tűnik igy el?
2010. jún. 16. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem erre innen már senki nem tudna válaszolni egyedül ő...lehet talált valaki msát, vayg nincs kedve vagy akármi...az biztos, hogy ha télleg így lesz akkor nem a legbecsületesebb ember...
2010. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azóta vmi változás?
2010. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elmentem hozzá..és kiderült h nagyon fáradt volt és azért nyomta ki de végülis szakitás lett belőle amit most nem tudom h élek túl mert én nagyon szeretem..
2010. jún. 20. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Jajj, hát nagyon sajnálom. De ha ki tudta nyomni a telefont, akkor már valószínű akkor sem volt minden rendben. Én nem tudnám kinyomni, mikor a párom hív... De ez lehet csak én vagyok! Most pedig kitartást Neked. Menj el biciklizni vagy futni. Az engem mindig kikapcsol!
2010. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!