Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon kívánom a szexet, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,de már nagyon kívánom,jelenleg nincs barátom,és még kialakuló kapcsolat sincs.Már a masztizás is kevés:(Többre vágyom.Mit tegyek?

16/L


2010. jún. 16. 18:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Ha már unod a masztizást akkor már más nem marad, minthogy feküdj le egy számodra megfelelő emberrel. Jobb lenne egy tapasztalt férfival, nem egy kisfiúval aki azt sem tudja mit kell csinálni. Az első alkalom fájni fog az biztos, jobb minél előbb túl lenni rajta. A védekezést sose felejtsd el! Ha nem vagy szerelmes akkor úgy jobb elveszíteni, mintha az lennél. Mert jobban eltudsz lazulni. Csak tapasztalatból mondom, nálam úgy jött ki,hogy szerelmes voltam, és nagyon izgultam, rettenetesen fájt, ezért jobb egy olyan emberrel túlesni rajta akihez nem kötődsz érzelmileg, mert akkor tudsz teljes mértékben csak a szexre koncentrálni.
2012. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!