Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új "mánia", hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új "mánia", hogy jó külsejű pasik rondának mondják magukat, és mártírkodnak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is futottam már bele ilyenbe, ahol a kérdező panaszkodott, hogy milyen ronda, aztán mikor láttam róla képet, kiderült, hogy semmi baj vele.

Most olvastam egy cikket a szexuálisan frusztrált tömeggyilkosokról, akiknek (valószínűleg) közrejátszott a tettükben, hogy szüzek voltak, állításuk szerint nem önként, hanem a külsejük miatt.

Rákerestem a néven nevezett támadókra, és nem értem a dolgot... oké, nem címlapfiúk, de egész jól néznek ki, az pedig az egyéni ízlésen túl is elismerhető szerintem, hogy a kifejezett rondától nagyon messze állnak:

[link]

[link]

[link]

Szerintem minimum egy "átlagos" kategóriába beleférnek külsőre.


Jó, nyilván nekik már mentális problémáik vannak, szóval nem konkrétan rájuk gondolok, hogy mi bajuk, de hát egy csomóan vannak, akik kb hasonlóan néznek ki, és panaszkodnak, hogy rusnyák, senkinek se kellenek.


Ez miért van? Miért mondja magára valaki hogy ronda, ha nem az?

Az emberölés más kategória, írtam hogy az betegségnek tudható be, de akik csak simán fröcskölődnek mindenkire, azoknak tényleg megér annyit a kényszerképzetük, hogy másokat bántsanak miatta?


Miért magyarázza be valaki magának, hogy csúnya, és sose fog ránézni senki?

Miért jó így élni, folyton dühösen? Miért csinálja ezt valaki magával?


2018. máj. 23. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 8


Mondjuk nyilván nem reprezentatív minta az oldalon megjelenő kérdésekből kiindulni, ebben igazad van. (Nameg aki ide kiírja a baját, az vágyik a közönségre szerintem.)


De szerinted akkor ténylegesen a nők válogatósak, és ilyen mértékben nem elég az átlagos külső? Vagy a férfiak tényleg rondák nagyon?


Persze lehet tényleg valakinek olyan külseje, ami tényleg kiváltja a visszautasításokat, de szerintem az egy vékony réteg.



Kérdező: Nagyon meredek dolgokat olvasok, 444-es cikk is jelent meg a témában, az ilyen 'kényszeres cölibátusban' élőkről. Szerintem ez beteges. Ezek az emberek úgy gondolják alanyi jogon jár mindegyiküknek a szex, és a nők csúnya gonoszak, hogy nem hajlandóak kiszolgálni őket... Ez nem egészséges gondolkodás szerintem!

2018. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Bírom ezeket a kijelentéseket, hogy XY rondának tartja saját magát és ti meg megmondjátok, hogy semmi gond sincs vele, de amúgy egyikőtök se jönne össze vele, mert véletlenül pont nem a ti esetetek, de még egyszer nyomatékot adtok a hazugságaitoknak, hogy tényleg semmi gond nincs a taggal.
2018. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#11: Köszi! :D Szerintem sem reprezentatív az oldal és ennek nagyon örülök. A valóságban közel sem látok annyi embert, aki utálná a másik nemet, mint itt.


Szerintem a lányok (a 18-30-as korosztályról tudok főleg nyilatkozni) tényleg nagyon válogatósak. Meglepően sok lány ismerősöm panaszkodik, hogy nem kell senkinek, miközben előtte sztorizgatják el, hogy xy rájuk nyomult és hasonlók. Szerintem lett egy olyan lányréteg, aki a közösségi oldalakon szocializálódott és a romantikus filmeken nőtt fel. Ők egy olyan pasira vágynak, aki külső terén olyat hoz, mint amit elképzeltek az évek alatt.

Másrészt, nem azt mondom, hogy a férfiak rondábbak, de nekik kevesebb lehetőségük van a külső javításán. Egy lány sminkelhet, egy férfin társadalmilag ez nem elfogadott. A nőkkel kapcsolatban sokkal elfogadóbb külső terén a társadalom és sokkal könnyebben mondjuk egy átlagos lányra, hogy szép. Ha kimegyek az utcára és megnézem az átlagos lányokat, akkor szépnek fogom őket találni és egy csomó másik ember is. A srácokat meg a többség átlagosnak fogja. Sokkal kevesebb férfira mondják, hogy helyes, mint ahány nőre, hogy szép.


Hú, a cikkben szereplő férfiak tényleg betegek.

2018. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze kérdező, ezért is tettem hozzá, hogy mások sokkal nagyobb traumák után sem gyilkolnak.

Itthon Huffnágel képviseli valamennyire ezt a vonulatot, régebben az Index blogketrecében is jelentek meg posztjai. Ha akarsz egy jót szörnyülködni rákereshetsz.

2018. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
12-es, nem talált. A párom kb. a linkelt férfiak szintjén van külsőleg, ha a médiaidált/ízlést veszem. Attól, hogy egy nő nem jön össze mindenkivel, aki szembejön vele, még nem tartja őket feltétlenül rondának.
2018. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor én is tömeggyilkos leszek, mert ronda vagyok? :(
2018. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzik. Ha nincs nagy pofájuk, és/vagy nem látszódnak pénzesnek, az átlagos férfit is xarba se veszik a nők.


Azt mondják én is elég jó pasi vagyok, de mivel nem adom elő az "alfát", a pénzemet inkább rejtegetem, kedves vagyok, és rendes, ezért általában csak barát, vagy érzelmi szemeteskuka lehetek.

2018. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!