Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal 2hónapja tervezzük,hogy juni 25én elmegyünk ciprusra dolgozni.Már helyünk is van a repjegyek is megvannak,de a mostani időben teljesen bekattant,féltékenykedik rám ok nélkül,durván bánik velem,birtokolni akar.Már teljesen kiábrándultam belőle.A minap egy sráccal megismrekedtem és nagyon aranyos első látásra beleszerettem.Teljesen magával ragadott.Mit tegyek?Utazzak el a barátommal ciprusra vagy inkább a másikkal lenne jobb itthon maradni.Ha elemegyek ciprusra nem biztos hogy megvárna,mert 4-5 hónapig kint lennénk.
2010. jún. 14. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod a választ. ha már találtál mást, aki magával ragadott... :) én biztos nem mennék el a barátommal ha már más felé kacsintgatnék, az már nem igazi szerelem.
2010. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
logikus
2010. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak annyira kitolnék vele,hisz már megvannak a repjegyek is....:(de viszont nincs értelme így folytatni...
2010. jún. 14. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne beszélned a barátoddal, hogy most mi a helyzet, mi változott, mit vártok a kapcsolattól és hogyan tovább.
2010. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne utazz el. Az a kapcsolat már elromlott, Kint lehet, hogy így pokol lenne az életed. Nem éri meg. Zárd le a megromlott kapcsolatod.
2010. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz.Már annyiszor megbeszéltük,hogy megváltozik,de ez egyre rosszabb.Csak annyira lelekiismeretfurdalásom van hogy a repjegyét meg már megvette.
2010. jún. 14. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt???

Szerintem csak azért ilyen,mert nagyon szeret és fél, h elveszít.Hogy érted h durván bánik veled???:S

Figyelj! a mostani párodal is így kezdödöt,h aranyos meg stb. és most ezzel is....szerintem ez csak egy kis fellángolás. Beszélj télleg komolyan a párodal,h ha nem változik akkor elhagyod és lehet akkor észbe kap!:)

Sok sikert! Remélem együtt maradtok:)

2010. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt.Azóta már annyiszor megbeszéltük de mindig ugyanaz van.a barátomék jehovák sajna és ezzel is piszkál hogy ha ciprusra megyünk akkor én is járjak.Meg erőszakos velem.ha valami nem ugy van ahogy ő akarja akkor durván bánik velem,rángat stb.2 év alatt nem változott meg akkor nem hinném hogy meg fog.Én nem mehetek hozzájuk mert nem vagyok jehova.a szülei tiltanak a másik sráccal meg egyszerűbb lenne minden.
2010. jún. 14. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!