Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell egy férfinak bele adnia barátnője szépészeti kiadásaiba?

Figyelt kérdés
ma 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
0
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az azért nem illő nagyon skót.
ma 08:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nullat... sose gondoltam, hogy a pasimnak kéne fizetnie a fodraszomat , vagy a kormosomet.

En se fizetem az o fodraszat 😃

ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg fizessem neki a szerszámkészletet, ha valamit nálam megjavít? Vagy fizessem a kocsija szervizelését, mert azzal járunk mindenhova? Soha nem kértem pénzt a saját kiadásaimra a pasijaimtól. Azért dolgozok, hogy eltartsam magam.


Sugar daddyktől szoktam kérni pénzt, de annak a fajta kapcsolatnak az a lényege🤣

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem milliónyi sminkem van, sokat költök ezekre, de sosem akartam hogy a párom ezeket fizesse. Fizetem magamnak. Fodrászt is én fizetem magamnak Körmöshöz nem járok, mert nekem nem kell. Pedikűrt magamnak fizetem. A szemöldököm magamnak szedem és csinálom meg.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Amennyit pluszban elvár. Szerintem!

Tehát ha _neki_ fontos, hogy műkörmöm legyen, akkor lesz szíves fizetni, vagy elfogadja, hogy én maximum körömlakkot használok. Volt ilyen exem, neki például ez fontos volt, sokszor azt is ő kérte, hogy milyen forma vagy hossz legyen. Nekem meg nem okozott gondot, bár én ennyit nem költöttem volna arra, hogy szép legyen a kezem. Vagy épp a lábam, amikor épp az volt ami izgatta.

Ugyanez érvényes a szexi fehérneműkre is, például. Én teljesen jól elvagyok a kényelmes, sportos fazonú bugyikkal, melltartónál a funkció és a kényelem a legfontosabb. De ha ő azt akarja, hogy este valami drága csipkecsodában rázzam a fenekem, akkor lepjen meg vele.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

“Volt ilyen exem, neki például ez fontos volt, sokszor azt is ő kérte, hogy milyen forma vagy hossz legyen.”


Ez önmagában akkora red flag, hogy csak na…majd biztos meg fogja szabni a pasim, hogy milyenek legyenek a körmeim, hajam stb.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!