Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell egy férfinak bele adnia barátnője szépészeti kiadásaiba?

Figyelt kérdés
ma 08:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

#10

Ezt én elég lazán kezelem. Egyébként meg amikor azt simán megszabhatja, hogy X kiló hízásnál már állj neki fogyni, és a többség csak X éves kor alatt tekint nőnek, akkor senki sem beszél fétisekről. Pedig másra nekik se áll fel, tehát az is fétis. Ezekhez képest szerintem nem red flag, ha őszintén elmondja, hogy neki nagyon izgató nézni, ahogy simogatom, meg ráfogok a farkára. Neki ez olyan, mint másnak a szexi fehérnemű. Ráadásul nem elvárta, hogy legyen, hanem megkért és kifizette. Azt sem írtam, hogy nem mondhattam nemet. Csak azt, hogy szívesen megtettem a kedvéért. Volt benne egy adag lábfétisizmus is. Szerette, ha a körmök ott is szépek voltak, bekrémezte meg masszírozta a lábam, és előjáték során is szerette puszilgatni. És akkor mi van? Nem ezért szakítottunk.

ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Régebben amikor még szarabbul kerestünk, előfordult, hogy adtunk egymásnak pénzt fodrászra vagy akármire, ha hó vége fele akartunk menni és valakinek már nem volt elég pénze. De már jó ideje nem jellemző, jobban is keresünk + jobban bánunk a pénzzel, nagyon rég volt olyan, hogy kéregetni kelljen hónap végén egymástól. “Ajándékba” meg szerintem ez gáz, legalábbis ezen a szinten😃 Ha valami csilliárdos sugar daddy lenne a párom, még azt mondanám, hogy fizessen mindent, még szép, hiszen neki ezek semmi kiadások, meg a gazdagok amúgy is sokszor élvezik, hogy szórhatják a pénzt, pont ezért keresnek direkt ilyen nőt, mert nem csak az a státuszszimbólum, hogy jó nőd van, hanem eleve az, hogy neked ez belefér, hogy fizesd a jó nő dolgait.

De átlag párként jobban értékelem, ha néha kifizeti mindkettőnk belépőjét egy programra, olyan ajándékot kapok alkalomra, aminek hasznát veszem, meg úgy általánosságban nem spúrkodik, de ha kitalálom, hogy elfogyott x sminkem, el kell mennem fodrászhoz vagy ilyesmi, azt kifizetem magamnak.

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#11 ja jó, az úgy más, ha normális stílusban adta elő és nem kötelezett rá.
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Semennyit nem kell (nőként írom).
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Semennyit.De volt,hogy adott.Bármikor kifizetné,együttélésnél meg teljesen mindegy.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Semmit,mindenki fizeti egyuttelesnel is a sajat etelet,ruhait,hobbijait.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Nullát!!!
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem sminkelek, mert a férfiak sem sminkelnel. Ha nekik meg lehet ezt spórolni, akkor a nőknek miért kéne sminkelni? Beteg világ!
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Annyit amennyit szovesen ad

Ha ez 0 akkor annyi de ha havi 100e akkor annyit.

De ez nem kell. Hanem csak ha a ferfi szivesen ad.


Mas kerdes ha egyutt elnek es kozos a kassza. Akkor ez a kozos kalapbol megy.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez most olyan,mintha azt kérdeznéd, hogy a nőnek mennyit kell beleadnia a férfi konditerem-bérletébe vagy barber shop számlájába.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!