Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell egy férfinak bele adnia barátnője szépészeti kiadásaiba?

Figyelt kérdés
ma 08:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell. Vannak helyzetek amikor illik, mondjuk. Barátnőm exe elég sznob volt, mindig leszólta a kínai ruhákat meg olcsó parfümöket. Szerette ha barátnőm márkás ruhában, szemüvegben, drága cipőben van, márkás parfüm van rajta. Na ilyen esetben illik meglepni a másikat ilyenekkel és nem csak fikázni, hogy miért nem futja ezekre, szerintem.

Ha olyanról van szó, amire a nő amúgy is költene a kapcsolattól függetlenül, akkor nem várható el.

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát így párkapcsolatban elég fura lenne ezt fizetni szerintem egy férfinak... És a nőtől is elég fura lenne, ha erre a férfitól kérne pénzt... Nőként írom.


Ha mégis ebben szeretnél kedveskedni akkor én a helyedben inkább ajándékokkal lepném meg. Parfüm, kozmetikum :) Ennek mindig tudunk örülni! Persze előtte jó, ha pontosan kinézed (a kozmetikumot láthatod mit használ), hogy mit szeretne. Vagy rákérdezel az egyik barátnőjétől, tesójától. Parfümnél lehet jobban mellényúlni, de ezt is le lehet informálni.


Adott esetben ajándékutalvány, ajándékkártya is lehet jó ajándék.

ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Néhány olyan exkluzívabb dolog, ami jó ajándék lehet:


[link]

[link]

[link]

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!