Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm újra és újra visszame...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm újra és újra visszamegy a nem fizikailag, de lelkileg bántalmazó barátjához?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít a dolog, vagy 10x mentek szét az elmúlt fél évben.


A pasi az alábbiakat csinálja:


Barátnőm lemegy hozzá 1,5 órát csak oda(pasi sosem megy hozzá)

Ott takarít és segít a kertimunkában hétvégén, illetve megfőz hol arra a hétvégére, hol néha későbbre is.

Elmegy a pasi barátaival találkozgatni az együtt töltött idő alatt, kettesben csak a munka ideje alatt vannak.

Minden pénteken a haverokkal van a pasi, ahol berúgnak rendesen, másnap józanodás, a pasi megengedi, hogy a barátnőm is ott legyen.

Nem járnak sehova, csak kb háromhavonta.

A pasi semmit sem költ a barátnőmre.

A pasira sokat költ a barátnőm.

A pasi mutogatja a barátnőm testét másoknak telefonon.

A pasi az exéhez jár fodrászhoz és szerinte ez oké. Ennek a nőnek félmeztelen képeket küld a pasi.

Durva megjegyzéseket tesz szexre, ami nagyon sokszor egyoldalú.

Napokra nem reagál, ha a barátnőm kifejezi valami baját, hogy változtatni kéne.

Amit megvesz a barátnőm 100ezer körül, a pasi letagadja a haverjai előtt, azt mondja ő vette.

A pasi csak oda hajlandó menni, amikor ő fizet, ahova ő akar. A barátnőm meg elviszi a pasinak tetsző koncertre sok pénzért.

Amit kapott ajándékot születés vagy névnapra, visszakéri, mikor szakításra kerülne a sor.

Nem akar vele összeköltözni.

Nem végez házimunkát akkor, mikor a barátnőm ott van, ha mégis, akkor tapsot vár, mert elmosta a reggeli tányérját.

Elvárja, hogy hetekre elmegy extrémsportolni, ahova barátnőm nem mehet, de amikor lerokkan, elvárja az ápolást, segítséget, majd úgy tesz, mintha nem várta volna el.

Mindezek mellett bolondnak állítja be, akárhányszor kifejezi a barátnőm, hogy valami neki nem tetszik. Azt mondja hisztizik és ez neki nem kell, mert szerinte ő sokat tesz érte.


Amit tesz érte: Néha állja a benzinpénzt. Az ajándék amit kapott egy használt autó 400ezer értékben, ami hibás volt kb 200ezer értékben. A barátnőm megcsináltatta. Mást nem kapott soha.


Csak egy részét írtam le, ilyen, hogy a pasival kell menni a hobbijai miatt programra, aminek egy része illegális. Ha nem megy a barátnőm, a pasi elmegy egyedül és nem találkoznak hétvégén.


Mindezek mellé a pasi küld szerelmes üzeneteket NÉHA.


ma 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nincs másik. Irdatlan nehez normalisat és helyeset is találni akivel kemia is van kapcsolat is van. Nem egy nyoni ronda selejt incel vagy aki szexre megy.

Ez a kínálat.

ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Na nekem meg tarskeren irnak ilyeneket hogy ő bújós meg cirógatna.(nem is ismer) Selejt paraszt a legtobb.

Paeasztokbol meg nem lehet nagyon válogatni csak annyit melyik a legkevesbé az.

ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hány évesek ők most? Hogyan győzte meg a pasi arról, hogy érdemes párkapcsolatot kezdeményezniük?


Én is kicsikét hasonlóan vagyok a mostani párommal, de ő igyekszik már nem megbántani engem. Kevesebbet morgolódik. (Nem mutogatja a meztelen képeket rólam a telefonban, sőt el is titkoljuk, hogy szexelünk...)


Túl nagy pénzösszegek nincsenek kockán, hála az Égnek! Az ex-szel már nem tartja a kapcsolatot az én párom. Leépítette végleg.

ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Csak a rosszakat írtad meg a pasiról, de mi a jó?

Mert valahol ott a magyarázat.

A külseje?

ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En volt, hogy megszakitottam ilyen baratnovel a kapcsolatot. Mindig kerdezte a velemenyem, mindig elmondtam, termeszetesen szerinte en rosszul lattam a dolgokat, o meg folyamatosan ontotte ran a szrt, egyfolytaban panaszkodott, az eletrol lehozott mar. Nem akarok olyan baratot, aki nem latja be a hibait, mindig masokat okol a szr sorsaert. Ugyhogy en megszakitottam vele a kapcsolatot teljesen es azota sem bantam meg. Ez rad is hatassal van/lesz, te is ingerult leszel, tonkre teszi a mentalis egeszsegedet.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ordítsd le a haját, hogy nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy a pasi csak kihasználja, és ha időben kidobta volna, már rég talàlt volna valami normálisat. Amikor épp szakítanak, akkor vidd el ide-oda, előre foglald le a hétvégén, és mondd el, hogy ha még egyszer szóba áll vele, akkor téged többet nem lát. Nem leszel egy ilyen idióta rongy lelki szemetese, a barátaira meg hallgat az ember. Szóval...

Aztán ha visszamegy, akkor tényleg egyszerűen hagyd ezt a csajt, jobb lesz neked nélküle. Ha hosszú barátság volt, akkor nehéz, de nem éri meg végignézni, ahogy tönkremegy.

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom annyira jó pasi nagy farokkal ráadásul nagyon jó a szex... Szokás szerint mi pasik vagyunk a buta ösztönlények...
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom elfelejtetted leírni a pozitívumokat. Az ilyen pasi, akinek ilyen élete van, általában ha nem is jóképű, de nagyon jó kiállású, férfias a kisugárzása, jó az ágyban és ledominál úgy, ahogy azt kell. Az amiket csinál, vagy nem csinál, az ezzel együtt jár.


Irigylem a barátnőd!

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kihasználás.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább szakítanék és újra összejönnék 100x egy ilyen FÉRFIVEL, minthogy akár csak egyszer is hozzányúljak egy átlag nyámnyila puhapöcs jóskához.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!