Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kövér nő hogyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér nő hogyan legyen sikeres a másik nemnél, ha a fogyás nem opció?

Figyelt kérdés
Egy 160cm 85kg nőről lenne szó.

2018. máj. 4. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nalam maris sikered lenne
2018. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem opció?
2018. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Megfelelő öltözet,smink,kiegészítők,magabiztosság,mosoly.
2018. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

A töltött galamb az esetem. :D


De egyébként miért nem opció a fogyás?

2018. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Azért elég sokféleképpen lehet kövér valaki...ha homokóra alakod van, akkor 100 kilósan is jól nézhetsz ki, ha viszont a hasad nagy, vagy aránytalanul oszlik el...akkor szívás. Ha valaki vékony, az sem jelenti egyből, hogy jól is néz ki, lehet túl széles a válla, lapos a segge, vagy ki tudja.
2018. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Hogy ne lenne opció? Mindig az, maximum te nem akarod.
2018. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Én ennél kicsit súlyosabb eset vagyok. Pontosan ez miatt hittem, hogy úgy sem mozdul rám senki, és így mertem nyíltam őszintén beszélgetni, viccelődni, sőt!!!flörtölni is. Azt gondoltam, hogy nem kell cenzúrázni, hogy kinek mit mondok. Úgysem veszi komolyan senki. Aztán én lepődtem meg a legjobban, hogy ugyanúgy bejöttem a pasiknak,sőt egy kicsit jobban is, mint nádszálvékony koromban. Szóval azért mert kövér vagy, még lehetsz sikeres.
2018. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te egész pontosan mit értesz az alatt, hogy sikeres a másik nemnél? Nem mindegy.
2018. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
#7 Lehet a nyíltságod tetszik nekik jobban, nem elsősorban a külsőd. Mármint nem bántásból írom, csak hát a pozitív kisugárzás, életvidámság vonzó dolog :D
2018. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan úgy, ahogyan egy 160 cm 85 kg mosdatlan férfi, ha a fürdés nem opció.

31/f

2018. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!