Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak. Nektek bejon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak. Nektek bejon az ilyen termeszetesen kocos hullamos haj, vagy inkabb a vasalt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2018. máj. 4. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én imádom. A vasalt haj az olyan "mű" amúgy is.
2018. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű :) sokkal jobb, egyedibb, mint a vasalt. Nekem is ilyen.

(Bocsi hogy lányként belekontárkodtam :D)

2018. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mind jó..hajra főleg a kettes nyerő


am ha vki olyan gyönyörű aszimmetrikusan szeplős mint a hármas az vhogy mindig eltünteti magáról? nagyon nyerő az az arc de gondolom nem meri bevállalni a többség

2018. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek kócosak? Látnád a páromét:)) Imádni való:) A vasalt, belőtt, mint egy próbababa.
2018. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, mondjuk a vasalttal sincs semmi baj.
2018. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
koszonom a velemenyekeeeet :)
2018. máj. 4. 18:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a vasalt.
2018. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszik, de ami a legjobban számít hogy melyik áll jobban a lánynak. Mert lehet ez vagy az a szebb, de ha hülyén néz ki vele esetleg akkor az egész bukta.
2018. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy az ilyen hajhoz legalább 1 óra ez-az kell, hogy megálljon, így maradjon.


Nem láttál te még természetesen kócos hullámos hajat, ha szerinted ezek olyanok :D


Szívesen megmutatom egy reggeli képemen, és köszönőviszonyban sincs a linkeiddel ;)

2018. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hajak nem természetesen kócosak, hanem műgonddal elkészített hullámosított-becsavart frizurák.
2018. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!