Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mikor gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor gondoltatok elöször arra, hogy nektek is lesz majd cicitek?

Figyelt kérdés
Vonaton láttam egy apukát a kislányával meg a kisfiával. 5-6 éves gyerekek voltak kb, egyik helyen beült melléjük egy "top csaj", és odanéztem párszor a kislány végig a csajt méregette, mellét nézte tátott szájjal! vajon arra gondolt, hogy neki mikor lesz olyan nagy?!
2010. jún. 12. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
testvéremnek most kezdett nőni , pedig már 11 éves , érdekes
2010. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sokat filóztam rajta hogy mikor nő meg végre. Megkérdeztem anyut hogy mikor lesz cicim. Erre ő azt mondta soha, te fiú vagy. Összetörte kis 5 éves szívemet :(
2010. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kicsi koromban egyáltalán nem foglalkoztatott a dolog. Kb 11-12 évesen jöttem rá, hogy hopp, itt valami változóban van. De amúgy eleinte nem szerettem, hogy növekszenek, próbáltam magamat takargatni meg ilyenek, mert mindenki bámulta őket és zavart. Azóta eltelt majdnem 10 év, és most már azt szeretném ha nagyobb lenne :D Jó, mondjuk a vékonyságomhoz képest nem olyan kicsik, de nem is nagyok.


Amúgy sztem egy olyan kicsi lány tuti nem azt nézte h mekkora mellei vannak a csajnak, hanem csak szimplán bámulta azt aki vele szemben ül. Szoktak olyat a gyerekek. Igaz, engem a kisfiúk szoktak, aztán meg vigyorognak rám. :DD

2010. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én akkor, amikor egyáltalán észrevettem, hogy a nőknek van mellük, ami nem jött csak úgy magától. Talán 8 évesen Rejtő Jenőtől olvastam Az elveszett cirkálót, amiben van egy jelenet: egy fiú elájul, és a barátja kinyitja a kabátját, hogy megmasszírozza a mellkasát, de rögtön be is csukja, mert kiderül, hogy (idézem): "A Kölyök nő volt."


Frankón nem értettem, hogy honnan jött rá a kabát kigombolásából, megkérdeztem anyukámat, mondta, hogy hát mert mellei voltak. Máig emlékszem a kettős felismerésre, hogy tényleg, az 1. csak a nőknek van, 2. a nőknek mindig van. Természetesen láttam én addig is a nők mellét, de egyszerűen nem kapcsoltam össze azzal, hogy nők, hogy úgy mondjam, nem láttam a korrelációt. Számomra csak "melles emberek" voltak. Ha nagyon pszichoanalitikus szemszögből nézem, lehet, hogy azért, mert csecsemőként nem szoptattak. Ki tudja, tán még lehet is benne valami...


Azért is érdekes, mert a nemi szervek különbözőségét addigra réges-régen fölfedeztem már. Apukám agrármérnök volt, egész kis koromtól láttam pl. szarvasmarhákat, és a bikát nem a szarváról ismertem föl ;)

2010. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Sokat filóztam rajta hogy mikor nő meg végre. Megkérdeztem anyut hogy mikor lesz cicim. Erre ő azt mondta soha, te fiú vagy. Összetörte kis 5 éves szívemet :("


:D:D:D:D:D:D :))))

2010. jún. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!