Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Milyen férfival NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Milyen férfival NEM jönnétek össze?

Figyelt kérdés
A belső és külső tulajdonságok érdelkelnének. Plusz a korotok.
2010. jún. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:15


Nem csak rád gondoltam, így végigfutottam a válaszokat és tényleg ez jött le, hogy nektek semmi nem jó. Ürülök hogy megtaláltad a párodat^^


És ez a főzés mosogatás dolog, nem nézem le a nőket, de ezek a kalsszikus házimunkák, hogy mos, takarít, mosogat akkoris női munkák, én fát aprítok a kályhába, levágom a füvet, a kinti dolgokat elintézem, és valljuk be mindig tönkremegy valami amit a ffi javít meg.


19/F

2010. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Szerintem füvet nyírni ritkában kell, mint mosogatni, főzni, mosni, takarítani, a fa aprításba meg nálunk az egész család besegített, ha valami elromlik szerelőt hívunk.
2010. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

19/f- nek: kihagytam a felsorolásból az olyan felületes pasikat mint te, akik elolvasnak 3 választ és általánosítanak :D

Az a válaszadó vagyok, aki a depressziót és szenvedélybetegséget írta. :-):-P

2010. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

18:34 ejnye no, ebbe nem tudok belekötni...:D


15:40 de ebbe igen, nem csak azok a ház körüli munkák léteznek amit leírtam, kismillió dolgot felsorolhatnék még, de ezzel mindenki tisztában van, hogy a ház körül legalább annyi munka van, mint a házon belül.

2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
57%

"Ebben van valami, csak szemléltetni akartam hogy az eddigi válaszadók 80%-a nem ffi-t hanem egy bábút keres.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:06"



Hol van a bábú?


Miért lenne az a férfi bábú, aki:

--erkölcsös, tisztességes,családcentrikus, lehet bízni benne!

--kedves, figyel a nőre, segítőkész

--tiszteli a nőket

--figyelmes partner az ágyban

--nem alkoholista (nem láncdohányos), nem veri el a pénzt

--nem önző

--nem agresszív, nem bu*nkó



Ezek elhangzottak nagyrészt! Szerintem ez egy férfinél nem "bábuság" hanem alapkövetelmény!


Ha az egyikkel ezek között baj van, az nagyon nagy problémát von maga után!


26.L

2010. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
57%

"15:40 de ebbe igen, nem csak azok a ház körüli munkák léteznek amit leírtam, kismillió dolgot felsorolhatnék még, de ezzel mindenki tisztában van, hogy a ház körül legalább annyi munka van, mint a házon belül.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:42"



A legtöbb helyen nincs házon körüli munka. Nagyon sok unatkozó pasi van.

2010. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
mégtöbb unatkozó nő, de ez csak nézőpont kérdése.
2010. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!