Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Milyen férfival NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Milyen férfival NEM jönnétek össze?

Figyelt kérdés
A belső és külső tulajdonságok érdelkelnének. Plusz a korotok.
2010. jún. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
10%
korom lemaradt: 38
2010. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
60%

külsőre ami nem: kopasz, nagydarab, túl izmos, túl szőrös, túl magas, unalmasan öltözködő, rapper, diszkós, bajszos.

belsőre ami nem tetszik: túl komoly, féltékeny, szexmániás, tapadós, kisajátítós, unalmas, otthon ülős, depis, önsajnáló, nagyképű, egoista.

de sok minden van ami nem tetszik még ezeken kívül is.

26/L

2010. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 Sexylady ***** válasza:
63%

emo, gizda, nagyon kövér, izomagyú, rózsaszínpólós, csillogópólós, vasalthajú, feszülősgatyás, buta, sötét, drogos, piás, játékfüggő, dohányos pasival nem jönnék össze soha

17/L

2010. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
63%

Külső:emó,rocker,bajszos, kopasz

belső:hazudós, verekedős, nőcsábász, bunkó

Amúgy nekem fiatalabb a párom,4 és fél évvel) de egyátalán nem látszik!

25 vagyok

2010. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
69%
Aki szerint a nők alsórendűek és másra nem valók mint k*félésre, főzésre, takarításra, és mindegy egyéb házimunkára, magát magasabb rendűnek tekinti. Alkoholista, vagy a mi még durvább drogos, igénytelen, lusta, bunkó, lekezelő.
2010. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
7%
23N voltam
2010. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
74%

Flegma, nagyképű, beképzelt tapló!

nagyon ragyás de egyébként ha megtetszik az arca szval királyság!


18/L

2010. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
81%

Káros szenvedélyei vannak,műveletlen,igénytelen magára és a környezetére (értsd:rendetlen,koszos,ápolatlan),hiányzik belőle az udvariasság,lovagiasság,agresszív,tiszteletlen,anyagias(úgy értem,a nőtől várja az anyagi segítséget).

Külsőleg:Ne legyen szőrmók,pocakos,foghíjas,kopasz és a tetoválásokat sem szeretem.

Nagyjából ennyi...

2010. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
59%
16:19 voltam...35/N
2010. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
61%
A külsőség nekem másodlagos, úgy értem stílusra... mindegy hogy milyen ruhákat visel, a lényeg az, hogy rendezett, ápolt legyen, összeszedett megjelenéssel és öltözékkel! Nem szeretem ha egy srác teljesen elhanyagolja magát! Nem jönnék össze koszos, büdös sráccal, de túl vékonnyal, és nagyon kövérrel sem! Ne igyon, max alkalmanként, akkor is mértékkel, ne drogozzon, ne legyen semmilyen függősége, szenvedélybetegsége! (cigivel még megbirkózok, de azt se 2 percenként szívja mellettem) Nem szeretem ha egy kapcsolatban nem én vagyok az egyedüli lány, ha megbízhatatlan és nem őszinte a párom... Ha elfelejti a számomra fontos dolgokat, eseményeket, programokat, ha nem figyel rám, nem lehet vele értelmesen beszélgetni... ha kirívóan fontosabbak a haverok mint én! Stb... 20/L
2010. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!