Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Milyen férfival NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Milyen férfival NEM jönnétek össze?

Figyelt kérdés
A belső és külső tulajdonságok érdelkelnének. Plusz a korotok.
2010. jún. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
21%
azzal, aki ilyeneket kérdez...
2010. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sose jöttek be a hosszúhajú, bőrkabátos, bakancsos akármilyen egyedek, a túl nyálas macsók sem, undorító amikor feszítenek a semmire, meg azok akik rappernek hiszik magukat. Ezek a külsőségek. Szóval ami nekem bejön, az normális farmer, divatosabb póló vagy egy normális elegánsabb ing. Szóval az abszolút normál kategória ami nekem bejön. Belsőre meg az olyanokat nem szeretem, akiknek az az életcéljuk, hogy minél több nőt összeszedjenek, csak buliból áll az életük, nem akarnak dolgozni, nem családcentrikusak stb...

Nekem ami bejön belsőre: akarjon majd családot alapítani, kedves, őszinte, hűséges, kicsit szerény, legyen szorgalmas, romantikus...szerencsére az én vőlegényem ilyen :)

20/L

2010. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%

Aki alacsonyabb vagy fiatalabb. Ha drogozik, játékfüggő, iszik.

25/N

2010. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
67%
30 év fölötti, nagyon kövér vagy nagyon sovány, igénytelen, dohányos, retardált, csóró férfival nem jönnék össze.
2010. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
69%
alkoholista, emo, csúnya, bunkó, megbízhatatlan, aki cigizik stb. nálam mind tiltó listán vannak :)
2010. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%

Külső: ápolatlan, büdös, pattanásos, zsíros hajú...ezektől falnak megyek:-S


Belső: önző, tiszteletlen, udvariatlan, "paraszt", idétlen beszólásokkal rendelkezne, műveletlen, ha az IQ minuszban van:), agresszív, hát elsőre kb ennyi


De ezek közül egyet is nehezen viselnék el, nem hogy többet a páromban:D :P


20-L

2010. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Második válaszoló vagyok. Igen, ilyeneket kihagytam a felsorolásból, amit utánam írtak: dohányos, drogos, alkoholista (nekem már az is az, amikor hetente vagy akármikor ha buli van padlóra issza magát), szóval ha valamilyen függősége van...csokifüggőség nembaj :)
2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
63%

16:05 vagyok


18/L

2010. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%

Ha drogos, alkoholista, vagy valami bűntényt követett el.

Ha büdös, igénytelen. Ha nőcsábász, és a fél világot megkapta már. Ha nagy az arca valamire, amit nem ő ért el az életben, hanem pl. a szülei. Ha hazudik.

Akkor nem jönnék össze az illetővel.


21/L

2010. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
70%
ápolatlanság, bármilyen függőség, nagyon csúnya, alacsony, nagyon szőrös, beképzelt, önző.
2010. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!