Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetoválással kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Lányok! Tetoválással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármiben is másabb egy srác tetkóval mint egy nem tetkós? Ha láttok egy fiatalon tetkót (19 20 év), akkor mi jön le nektek belőle?
2010. jún. 11. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Mondjátok, hogy a bőrre minek festeni, meg hogy majd ha megöregszik, hogy fog kinézni...

Nos, ha öreg leszel, tök mindegy lesz senkit nem érdekel. Abba gondoljatok bele, hogy a sok kis hülye, aki szolizik, hat kiló festéket magára ken... na annak hogy fog kinézni az arca, a bőre... mert a tetoválást el lehet fedni ruhával, ha olyan helyen van, de a kiélt arcod maximum egy tejes zacskó fedi le.

Ennyi erővel ne szolizzatok, ne kenjétek magatok barnítókrémmel, hiszen az is mind magamutogatás... ráadásul miért nem jó a bőröd természetesen...

Persze ebbe senki nem gondol bele... mindenki csak a tetoválást szidja, mert korlátoltak vagytok. Az meg, hogy divatb*zi aki tetováltat, nos erre csak annyit mondanék, hogy gondolj bele hogy öltözködsz... mennyire befolyásolja az életed a divat és a szokások és akkor mondd azt, hogy melyik a nagyobb divatb*zi...

Mellesleg a tetoválásnak évezredes múltja van... nem ártana utána olvasni, nem az elmúlt 5 évben találták fel... meg mondjuk, ha utána olvasnátok annak, hogyan szorult háttérbe, miért lett ennyire ellenzett a társadalom által... de mindegy is, persze amit nem ért az ember azt könnyen kritizálja. A legkönnyebb mindig a másikat hülyézni és szidni, de hogy a dolgok mögé nézzenek egyesek, az már túl bonyolult.

2010. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Az utolsónak van igaza!

Aki meg csak gyalázkodott, az inkább köpje szemközt önmagát.

Divatb.ziság a tetoválás? Valóban? A hajfestés, a szolizás, a műköröm, a nyaklánc, bármilyen divatos ruha vajon nem az? Undorító a tetoválás? Tényleg? A vasággyal együtt 40 kilós lenyalt fejű gizda divatgyerek nem az?

Persze tényleg könyebb mocskolódni, mint elgondolkozni. Mindig is sajnáltam az ilyen bekockult gyűlölködő embereket, nem kéne a saját komplexusaitokat másokra kivetíteni.

2010. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha én meglátok egy tetovált hapsit rögtön elfordítom a fejem, engem taszít.Valószínűleg azt a benyomást kelti, hogy feltűnési viszketegsége van, hogy mindenkim őt nézze.Aki ilyen, arra meg nekem nincs szükségem.
2010. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!