Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetoválással kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Lányok! Tetoválással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármiben is másabb egy srác tetkóval mint egy nem tetkós? Ha láttok egy fiatalon tetkót (19 20 év), akkor mi jön le nektek belőle?
2010. jún. 11. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Akin tetoválás van az egy divat*uzi, piperkőc értéktelen ember!

Majd keménykedhettek a sz*ros tetoválásaitokkal amikor azok miatt nem vesznek fel egy munkahelyre!

Sok csicska.

Valaki kitalálta a tetoválást és most mindenki azt csináltat, rohadtul unalmas hogy minden csaj segge fölött ott egy folt, mintha félre töröltek volna a wc papírral:D:D:D

Én csak röhögök az ilyeneken:D

Szopjon le mindenki akinek tetoválása van, mocskos b*zik!

2010. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Igen, más egí tetkós srác. Abban, hogy nyilván magamutogató, és nem kezdenék vele. A sajátos természetes értékeket keresem, sokkal szebb a szeme pl mint egy tetkó rajta. A tekóba nem fogok beleszereteni, sőt ront a helyzeten, mert nagymenőnek titulálja a gazdáját, a nagymenő srácok meg csak a p.csáknak kellenek. Képzeld csak el magad majd milyen szép tetkós apuka lesz belőled. Na, ugye, hogy nem megy? Persze, hogy nem, mert akinek tetkója van az komolytalan!

22/L

2010. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyasmilyenre gondoltam , amit egy filmben láttam , egyből megtetszett. Nem anynira feltünő helyen van, a bicepsze alatt, a tricepszénél, tehát nyáron látszik, amugy meg ha akarod simán eltakrod egy hoszabb poloval.
2010. jún. 11. 18:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Karon, esetleg vállon elviselem, de máshol nem tetszik.
2010. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csináld meg nyugodtan, ettől még nem leszel bunkó. barátom izmos, minden nap gyúr, és tök rendes normális fiú, noha az izmos srácokat mki s.ggfejnek gondolja. ha megtetszik egy minta, varrasd csak fel magadra, én is ezt tenném, bár a barátomnak sztem nem tetszene, de ha szeret, úgyis elfogad így. 18/L
2010. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeretnéd, csináltasd!

Semmiben sem másabb. Részemről, ha egy tetoválást látok az, hogy mit gondolok a viselőjéről attól függ, mit ábrázol. Pl. nonfiguratív minták = a fantázia teljes hiánya.

Csak akkor csináltasd, ha olyan motívum kerül rád, amit nem unsz meg két év múlva, tehát számodra maradandó értéket képvisel. Ugyanis, ha nem így cselekszel könnyen úgy jársz, mint azok, akik divatból tetováltatnak. Csak azért, mert éppen tetszik, vagány vagy szexi... na EZEK az emberek komolytalanok! Jól válaszd meg a mintát, mert az mond el rólad a legtöbbet.

Célszerű olyan helyre varratni, ahol könnyedén el tudod takarni, hiszen soha nem tudhatod milyen munkád lesz.


Öregkorodban már nem fog számítani úgysem, hiszen akkor már a kutya sem figyel rád, nem érdekel senkit hogy nézel ki.


Ami pedig a szülőséget illeti. Egy tetovált ember is lehet jó szülő éppen úgy, mint egy nem tetovált lehet pocsék.


Na, azt hiszem válaszoltam a kérdésre és az általában felmerülő ellenérvekre is, amelyekből már egy-kettő a válaszokban elő is jött.

Üdv

2010. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hadd szóljak bele én is, mert több tetkóm is van!


A "tetkó" szó hallatán miért egyből a nonfig feszülős izomtibikre gondoltok? nekem szkíta hun és ősmagyar tetkóim vannak csak, ne mondjátok hogy egy kategória a nonfigos kreténségekkel!

A másik meg, hogy lehet, hogy valamilyen szinten magamutogatás, de akkor ugyanilyen alapon az is magamutogatás, hogy megfésülködsz, hiszen az sem természetes állapot, vagy ha márkás ruhát veszel fel...miért pont a tetkó a "főbűnös" ezek közül? Nem nagyobb magamutogatás, mint pl. amikor valaki felvesz valami feliratos márkás pólót vagy csináltat egy divatos frizurát magának.


Én megértem sok ember ellenérzését a tetovált emberekkel kapcsolatban, az ilyen nonfigos májerkedő nagymenőket én is lenézem, de ne higgyétek, hogy minden tetovált ember ilyen! Vagy hogy minden tetkó ilyen! Nem lehettek ennyire korlátoltak. Vannak olyan tetkók is, amik igenis tartalommal bírnak, kifejeznek valamit (én az összes tetkómat meg tudom magyarázni, konkrét történelmi háttérrel, a szkíta motívumaimat) és ezek (ellentétben a nonfiggal) idősebb korban is jól tudnak állni!


Alapvetően azt vettem észre, hogy azok magyaráznak leginkább a tetoválásokról (a tetoválások ellen) akik életükben még csak egy szalon közelében sem voltak, csak vaktában okoskodnak....tisztelet a kivételnek.


Amúgy a kérdező által felvetett kérdés válaszaira én is kíváncsi vagyok.

2010. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eltelik pár évtized, változik a bőr állaga és tuti undorító lesz.
2010. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

egy kis tinta nem farag senkiből jobb vagy rosszabb embert.

az első két válaszolóra meg ne is figyelj, tipikus kis 12éves nullák.

2010. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

23:33 te vagy egy nagy nulla, de nagyon!Látatlanban hogy mondhtsz ilyet bárkire is??

Tetkó igenis visszataszító, minek kell festetni a bőrödre valamit??!! Egyértelmű divatb.ziság.Hülyeség az egész, mindegy nem vitatkozom a színvonaladdal.

2010. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!