Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy mindig bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Új kapcsolat elején mindig bizonytalankodom, hogy akarom-e a másikat, próbálom feltérképezni a hibáit, amik később majd gondot okozhatnak. Egyszer úgy gondolom, szeretnék vele lenni, utána mégsem. Nem egy embernél fordult már elő ez.

Mi okozhatja?



2018. márc. 11. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos negatív ember vagy, aki mindenben és mindenkiben csak a hibákat keresi.

Te se tudod valójában, hogy mit akarsz.

2018. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. Hacsak nincs nagy lila köd az elején akkor mindenki próbálja felmérni a terepet. Ettől függetlenül odáig felnőtt fejjel el kell jutni hogy az ismert és az ismeretlen hibáival együtt el tudod-e fogadni a másikat. Amíg nem viszed túlzásba a dolgot addig szerintem nincs ezzel baj.
2018. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan negatív vagy! Lehet oka a korábbi rossz tapasztalatok, félelem, hogy hasonló helyzetben találod magad, mint régen. Meg kellene változtatnod a szemléleted!

Mennyi idős vagy?

2018. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
34
2018. márc. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!