Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léptél már ki így egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léptél már ki így egy kapcsolatból? Hogy lehet ezt feldolgzni?

Figyelt kérdés
Létél már ki úgy egy kapcsolatból, hogy sikerült jól megaláznod magad?Magam sem tudom miért, utólag már bánom nagyon a viselkedésemet, de akkor, az, h eldobnak,annyira fájt, hogy lány létemre megalázkodtam. Nem szeretnék többet iylet csinálni. Veled volt már iylen? hogy tudtad magaddal utólag ezt elintézni?
2010. jún. 9. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt...Én azzal magyaráztam magamnak, hogy azért tettem, mert szerettem. Ilyenkor az ember sok mindenre képes, amit amúgy nem tenne. Te is lépj tovább, ne rágódj ezen!
2010. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja velem is volt... Szerelem miatt tettem, de túl tudtam lépni. Először én szakítottam, de megbántam és nem lettem visszafogadva... Könyörögtem stb, de túlléptem. Már barátok vagyunk. :)
2010. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyira jó lenne ilyenkor is higgadtnak maradni.Tanultatok valamit az esetből? vagy törvényszerű, az ember agyád ilyenkor elborítja adüh vagy a szerelem?
2010. jún. 9. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:

ne gondolkodj ezen többet... mindenkivel történik ilyen.:o

ez csak azért történt mert nagyin szeretted.:/

lépj tovább.:d

2010. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* nagyon
2010. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előfordul az ilyen, de ne rágódj rajta. Ahogy az idő múlik, a fájdalom enyhül, de nem akarom, hogy az idő gyógyítson meg. Még ha el is akarunk menekülni a fájdalom elől, és elfelejteni mindent, csak akadályokba ütközünk, melyek hátráltatnak az előrelépésben.
2010. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves utolsó, kifejtenéd bővebben, mire gondolsz?
2010. jún. 9. 19:52
 8/10 anonim válasza:
Fáj ha eldobnak!Főleg ha nagyon szerelmes vagy. Ilyenkor megesik, hogy kellemetlen, szánalmas és megalázó helyzetbe hozod magad. De már vége. Ne gyászold a múltad és ne siránkozz a tetteiden. Ha elsodor az élet vihara, állj talpra, és nézz vele újra szembe!
2010. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Adtak egy kis erőt!:)
2010. jún. 9. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem szánalmas, főleg ha váratlanul éri az embert. Az viszont már szánalomra méltó amikor valaki a volt párját évekig zaklatja, mert nem tud továbblépni.
2010. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!