Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a net kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a net kapcsolatból lehet valmi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól választasz társat akkor persze :)
2009. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet több is egy netes kapcsolatból. Függ, hogy milyen elvárásaid vannak a másikat illetően. Ha azok reálisak akkor nincs gond és lesz kapcsolat.De ezt mind a két félnek így kell látnia.
2009. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a páromat neten keresztül ismertem meg... Nem vagyok híve a netes ismerkedésnek de kivételesen azt mondom nem volt rossz dolog:D

Vigyázzni kell vele mindenképpen azért, de bármi össze jöhet egy ilyen ismerkedésből.:P

2009. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden lehet sajnos. Egy kivétellel minden párom a netről ismertem meg. Volt aki csak kihasznált volt aki elvett de folyton megcsalt és a mostani az igazi nagyon szeretjük egymást:)

Nem rejt több veszélyt szerintem mint ha máshol ismerkedsz, mert az elején egy pasi sem mutatja az igazi arcát ill minden nő szerepet játszik:)

2009. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!!! Mi a párommal a neten ismekedtünk meg és azóta már együtt is élünk:)
2009. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet valami a net kapcsolatból.Ha jól választasz akkor lehet persze.Én is a páromat neten ismertem meg,egy társkereső oldalon,és teljesen véletlen volt az ismeretség.Ő írt egy kommentet a képemhez,én meg levélben megköszöntem,és utána kezdtünk el beszélgetni,és azt is csak barátilag.Nem sok idő telt el,és kialakult egy olyan érzelmi vonzalom a másik iránt mind a kettőnkben hogy találkoztunk is,és nem is akárhogyan.450 km-volt közöttünk,és 13 év korkülönbség,a párom most 33 éves.Másfél hónap ismeretség alatt olyan össze is költöztünk,most itt lakom nála.:):):)Szóval minden lehetséges:):)Sok sikert:):):)

20/L

2009. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon jó azt olvasni,hogy sokmindenkinek sikerült:)

remélem,hogy nálam is akadálytalan lessz...mert annyira aranyos az a fiu,akivel levelezek,myvipen is bejelölt...tök normálisnak mutatja magát,és ugy is ir,vagyis a levelei alapján is nagyon normálisnak tűnik!!:)

De az nem baj,ha még nem láttam soha????még képpen se????és az hogy 9 év a korkülönbség??????? :S

2009. okt. 2. 20:18
 8/11 anonim válasza:

Persze, lehet belőle hosszú távú kapcsolat is. Jól kell választani. A legjobb barátom neten ismerte meg barátnőjét és már több mint 10 hónapja együtt vannak.:) Az hogy nem láttad, azt szerintem egyszerűen megoldhatnátok(msn-en vagy e-mailben kérj tőle egy képet)az a 9 év korkülönbség...érdekelne, hogy te hány éves vagy, mert ha 14-15 akkor szerintem nagyon sok az a 9 év, de ha 18-20 vagy felette, akkor már nem jelenthet akadályt.

Sok szerencsét!:)

2009. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ott ismerkedtem meg a férjemmel is még 2002-ben 27L
2009. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen.
2009. okt. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!