Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexszel induló kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexszel induló kapcsolatból lehet tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az egyik fél először elutasította a másikat mondván gyerek még hozzá. Aztán lefeküdtek és összejöttek. Nekem úgy tűnik, hogy az aki először elutasította csak kihasználja a másikat. Lehet még ebből tartós? Persze minden lehetséges, csak érdekel ti mit gondoltok erről. Hangsúlyozom nem rólam van szó!
2009. ápr. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, ha jól tudom 4 nap után feküdtek le, és több mint 4 éve vannak együtt :) Persze, voltak kis megszakítások, de annyira szeretik egymást, hogy nem bírják ki egymás nélkül. :)
2009. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalatot írok le: bemutattak minket egymásnak a fiúval, azonnali szimpátia, meg kis villámcsapás is talán hogy hűűűha, ő kell nekem. még aznap elmentünk bulizni együtt, ittunk kicsit és hát nála kötöttem ki. mintha egymásnak teremtettek volna minket az ágyban. utána találkozgattunk még így, csak szex miatt, de végig nagyon kedves volt velem, én naivan azt gondoltam hogy csak nem mer lépni, igy hát felhoztam én hogy mi lenne ha több is lenne a dologból, persze ő kimagyarázta magát, hogy most épp miért nem. utána nem találkoztunk egy jó darabig. majd egyszercsak újra megkeresett váratlanul, előadta hogy ő menyire hülye volt, sajnálja, találkozzunk, én mennyire fantasztikus vagyok, bla bla. a találkozásból ismét szex lett, még figyelmesebb volt, mint volt, becézett, ölelt, csókolt egész éjjel, majd reggel elbúcsúzott, hogy ő továbbra sem kész egy kapcsolatra. nem akartam elhinni hogy 2szer palira tudott venni. szóval én azt mondom vigyázni kell, mert ha valakit már megkap a fiú, az már nem izgalmas...
2009. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze mindig vannak kivételek, de én úgy gondolom általában ha egy fiú azonnal megkap egy lányt, akkor az utána már nem izgalmas neki

21:21-es

2009. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy buliban megismertem egy fiút. Igazán nem is tetszett, de végül csókolózni kezdtünk, majd egyik pillanat követte a másikat és lefeküdtünk. Ez majdnem 2 éve történt, azóta is együtt vagyunk, sőt, mint utóbb kiderült, akkor vesztette el mindkettőnk a szüzességét is. :D Nem bántuk meg, legalább érdekesen jöttünk össze. :) Persze, nyilván ritkább az ilyen, de ez is létezik.
2009. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is rögtön az első találkozáskor egy házibulin lefeküdtünk egymással 1 éve vagyunk együtt és kb. 2 hónapja együtt is élünk, de ez persze kivétel.
2009. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!