Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hófehér bőrű szőke lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hófehér bőrű szőke lányon milyen fehérnemű szexis? Pasik adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Hófehér a bőröm, zöld a szemem, mellig érő szőke hajam van. A mellem pici.

A szívem szrelmével nagyon rég húzódik a dolog, 3 év bolondítjuk egymást. Én most eldöntöttem, hogy megszerzem, mert őrülten kívánom őt.

Mit vegyek fel, amitől megőrül, ha meglátja?? Fehérneműre a gondolok, a többit majd én leveszem. :)


Milyen szín, anyag? A bugyi milyen legyen, francia vagy tanga?


Köszi. 21/L


2010. jún. 8. 00:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmön a legjobban most egy bordó franciabugyit imádok, szerintem neked is jól állna ilyen paraméterekkel... :)


Szoliba pedig ne menj... akinek meg nem tetszik a szép fehér bőr, keressen egy pujáró cigánylányt és éljen vele boldogan.

2010. jún. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a piros :)
2010. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Spoiler !!!

Túl sok tervezés túl sok probléma forrása.

Válasz: Könnyű legyen megszabadulni tőle. Takarjon is meg nem is. Rajtad is legyen meg nem is. Kevesebb ruha több.

legegyszerűbb ha egyszer elsétálsz vele egy fehérneműbolt mellett a kirakatot bámulva megkérdezed tőle neki melyik tetszik ;p

2010. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elsétálva látni valamit nem olyan mint egy nőn. Bár szerintem nem az a lényeg. Én pl meg nem mondom mi volt az első alkalommal a vele lévő férfin alul. Nem azt figyeltem. :)
2010. jún. 8. 13:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Hiába olvasol utána, egyénfüggő, hogy kinek mi izgató.

Lehet hogy a csávódat hidegen hagyja olyan dolog ami nekem a legnagyobb boldogság.


Nekem pl. tetszik a neon zöld/rózsaszín, csillogós, arany/ezüst tanga bikini/bugyi. De a latexek is.

2010. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És persze az is tetszene nekem, ha szoliznál, hogy barna legyél, persze nagyon apránként, hogy ne égj le.
2010. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nehogy szolizz! A hibátlan, tejfehér bőr éppen olyan szép (még pici szeplőkkel is...:)), mint a kreol bőr és a fekete haj. A szőkéknek (én legalábbis úgy vettem észre az én buta férfi agyammal...) a piros áll jól, és a világoszöld. Szóval szerintem egy melltartó és egy franciabugyi jól állna.:)

Barátnőm is szőke, zöldszemű és szeplős, ezek állnak általában jól neki.

2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!