Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hófehér bőrű szőke lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hófehér bőrű szőke lányon milyen fehérnemű szexis? Pasik adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Hófehér a bőröm, zöld a szemem, mellig érő szőke hajam van. A mellem pici.

A szívem szrelmével nagyon rég húzódik a dolog, 3 év bolondítjuk egymást. Én most eldöntöttem, hogy megszerzem, mert őrülten kívánom őt.

Mit vegyek fel, amitől megőrül, ha meglátja?? Fehérneműre a gondolok, a többit majd én leveszem. :)


Milyen szín, anyag? A bugyi milyen legyen, francia vagy tanga?


Köszi. 21/L


2010. jún. 8. 00:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Színben a fekete, az anyaga nem hiszem hogy olyan lényeges, mert úgysem lesz sokáig rajtad ha össze jön a terved ;) szóval olyat ami neked kényelmes. Tanga/francia mind kettő megfelel a célra :) legyen minél átlátszóbb 21/F
2010. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Piros színű nehéz selyem, ha kevesebb a pénzed akkor szatén. És tanga ne francia.

Amúgy nem semmi...3 év az hosszú idő, szerintem Én már felkötöttem volna magamat.

2010. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
öhömm én 23 éves kan vagyok: nos a bugyi mind1 csak ne atom legyen,egy jó csipkés tanga mindent visz,meg valami olyan melltartó,ami nem fedi el teljesen a mellet, nem tudom kifejezni magam nagyon mert nem értek én ehhez :D de tudod olyan hogy a csöcs nagy része ki legyen a tartóbol, és a szín,hát nem is tudom, szerintem bordó az mindenhogy jó,de feketét nem ajánlott,mert az kiemeli a fehér bőrt,nem akarlak bántani de szerintem egyszerübb lenni beülni a szoliba.
2010. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A mellbimbód szép rózsaszín?
2010. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

00:51-es!


Hosszú sztori, de igen 3 éve. Ő akart engem eleinte, majd én őt, akkor már ő nem, de mégis, szóval hosszú, külső tényezők játszottak közre. Párkapcsolat stb.

Fel nem kötöm magam, de nem bírom tovább, kell nekem, megbolondulok, ha a közelemben van, vágyom rá.


Kedves Utolsó!

Nem járok szoliba, nekem ez a természetes színem, érzékeny amúgy is a bőröm. Na de akkor már az nem is szép? :(

2010. jún. 8. 00:58
 6/17 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a mellbimbóm?? :)


Egyébként valaki írta a cicikilógós melltartót. Értettem, félkosarasra gondoltál. :)

Egyébként nincs nagy mellem, de a boldogság szerintem nem ettől függ elsődlegesen. Igaz, hogy kívánom ezt a férfit, de a későbbiekben páromul akarom, imádom.

2010. jún. 8. 01:00
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébkéén is a bordó-fekete között vaciláltam. Úgy gondoltam, a bordó ütős, vadít, míg a fekete olyan sablon, azt a hétköznapokban viselem, ez legyen különleges alkalom.
2010. jún. 8. 01:03
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
[link] ő is fehér bőrü,és milyen jól néz ki
2010. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túlbonyolítod a dolgot... Egy nagyon ronda sportmelltartó volt a lányon, mikor először kevesebb ruhában láttam, és még úgy is felpörögtem rá, hogy majdnem tövig rágtam a csuklóm.
2010. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kössz, ha felakartál még jobban húzni a képekkel, sikerült. :)


Egyébként, én nem csinálnék belőle nagy ügyet, de sokszor olvastam már itt, hogy a pasiknak fontos ez. Nekem jó lenne sima hétköznapi melltartó is bugyival, hiszen akkor sem egy szakadt vacakban járok hehe. A lényeg, hogy hamar lekerüljön. :)

2010. jún. 8. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!