Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami szexis kis fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami szexis kis fehérnemű szettet szeretnék a bnőmnek valentinnapra?

Figyelt kérdés
Valami szexi bugyit+hálóinget szeretnék neki. Csajok ti kaptatok már a párotokltol olyesmit? Örültetek? Ha igen tudnátok mutatni nekem egy két ajánlatot? Vagy ez túl ózsdi ajándék lenne?:S
2010. febr. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
anál intrúder a tuti
2010. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
farokfej
2010. febr. 1. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
anál intrúder + vödör gépzsír. Az elsőnek igaza van. Szexi bugyival mit érsz lehet nem is hord bugyit,te meg észre se veszed ;)
2010. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

New Yorkerben, H&M-ben vannak fűzők meg szexi cuccok:)egész olcsón:)

[link]

Ezt böngészgesd, sok jó dolog van, árral, üzlettel :)

Az Intimissimi is nagyon jó,csak hát az már drágább. De jobb a minősége is.

Sok sikert:)

2010. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátomtól kaptam egy gyönyörű fűzőt tangával, kesztyűvel és combfixxel karácsonyra. Én nagyon örültem neki. Amikor felvettem egy igazi NŐNEK éreztem magam. Először történt meg, hogy igazán kívánatosnak éreztem magam. Egy hatalmasat dobott az önbizalmamom. Azóta sokkal jobb a szex is. :-) A barátom csinált is fotókat rólam benne. Olyan jó látni azt a szexi dögöt a képeken, aki én vagyok. :-) A barátomat a haverjai, meg a tesója azzal piszkálta, hogy ez nem is nekem, hanem neki ajándék. Pedig nem! Egy nagyon jó ajándék volt NEKEM. Megmutatta, hogy igenis jó nő vagyok. Egyébként ez a szett így cakkompakk 5 ezer Ft volt. Csak onnan tudom, mert sajnos vissza kellett vinni, mert nem volt jó a méret, de kicserélték. Ő egy fehérnemű boltban vette. Remélem segítettem eldönteni, hogy jó ajándék-e.
2010. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmmm...Lehet énis megajándékozom egy ilyennel:P
2010. febr. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!