Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges, ha belenezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha belenezek a tukorbe, es sokszor azt erzem, hogy szerencsesek a lanyok, amiert vagyok nekik?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 20:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
*18.
2018. febr. 15. 22:23
 22/27 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus vagy.
2018. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
16. nyugodtan ram irhatsz. :P
2018. febr. 16. 00:36
 24/27 anonim ***** válasza:
Én megértem, én is szoktam magam néha nézegetni a tükörben, és azt gondolom közben, hogy úúristen, hogy lehetek ennyire cuki és szép. Ezt hívják önbizalomnak. De nyilván nem viselkedek beképzelten, csak tetszek magamnak, és elkönyveltem, hogy jó csaj vagyok. 26/N
2018. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Magyarázd már el, hogy nekem, személy szerint, mi jó is származik abból, hogy vagy.

Valószínűleg soha az életben nem találkozunk, még csak egymás létezéséről se tudunk.

Ha van barátnőd, akkor ő akkor szerencsés és boldog, ha más nővel sose kell osztoznia. Ha meg igen, akkor inkább vagy csapás a nőkre nézve.

2018. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Önmagában a külsőd qurva kevés ahhoz, hogy a lányok szerencsésnek érezzék magukat melletted.Agyilag még el kell jutnod erre a szintre, hogy megértsd.Ettől te még nagyon messze vagy...
2018. febr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Birom ezt a hozzaallast. :D Leteznek hulye lanyok is boven, amilyennek engem beallitasz.
2018. febr. 16. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!