Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Teljesen összevagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teljesen összevagyok zavarodva. Nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Járt már úgy valaki itt rajtam kívül, hogy majdnem egy év után újra kavart az exevel?

Mert ha igen ,az Szívesen írhatna ,és kaphatnek tanácsot.

Köszönöm!


2018. febr. 11. 00:09
 1/4 anonim válasza:
Sok jóra ne számíts, ugyanazok a problémák miatt fegtok újra összeveszni, mint először, csak idő kérdése.
2018. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem sok értelmét látom. A sérelmek ami miatt a szakítás megtörtént úgyis újra meg újra vissza fognak jönni.
2018. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Dugtunk párat, járni nem akartunk, bár a szeretet megmaradt köztünk. Lett neki barátnője, nekem barátom, azóta is haverom.

2018. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!