Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A 165-166 cm magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A 165-166 cm magasság mennyire ideális számotokra? Vagy már túl magas vagyok?

Figyelt kérdés

Én mindig szerettem volna pici 160cm max 163 lenni. De sajnos 165-re nőttem. Körülöttem minden lányra le kell néznem, mindenki 160 cm körül mozog. Debrecenben mindenki olyan kicsi:D

Kíváncsi vagyok a válaszaitokra. :)



2018. febr. 8. 21:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szóval 165 vagy, de túl magasnak érzed magad, ezért szívesebben lennél pici, 163 magas nő.


Nálad komoly gondok vannak..


Az 165 még alacsony is, semmiképp sem magas. 167 az átlag, így is alatta vagy kicsit. Az 170 sem magas, csak magasabb, mint az átlag. Magas nők 173 felett vannak. Alacsony nők meg 160 alatt.


Keleten kisebbek az emberek, nyugatabbra nagyobbak.

2018. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!