Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A 165-166 cm magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A 165-166 cm magasság mennyire ideális számotokra? Vagy már túl magas vagyok?

Figyelt kérdés

Én mindig szerettem volna pici 160cm max 163 lenni. De sajnos 165-re nőttem. Körülöttem minden lányra le kell néznem, mindenki 160 cm körül mozog. Debrecenben mindenki olyan kicsi:D

Kíváncsi vagyok a válaszaitokra. :)



2018. febr. 8. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Az egyes miért lett lepontozva? Mi, férfiak nem vagyunk annyira felszínesek, mint ti, nők. És ez fáj nektek?
2018. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Más lány meg azért szomorú, mert csak 160 centire nőtt meg (vagy alatta van) :)

Én szeretem az alacsony hölgyeket (volt 150 centis exem :P), de csatlakozom az egyes hozzászólóhoz, nem a centikbe fogok beleszeretni! :)

'Jóleszaz! :]

2018. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Cserélsz velem, kérdező?

170 cm felett vagyok, boldogság, ha valaki nem a vállamig ér... :D

2018. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok én is, nő. Egyetlen egy hátrányom nem származott ebből annak ellenére hogy 190 cm-es barátom is volt. Ne akarjál már ennyire megfelelni a sztereotípiáknak, hogy a nők alacsonyaknak a férfiaknak meg magasoknak kell lenniük.
2018. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Túl magas? Kihez, mihez képest? Nem gondolhatod komolyan, hogy az az 5cm amivel magasabb vagy az ismerős lányoknál, ekkora probléma.
2018. febr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem alapból a 180 feletti nők tetszenek. De ettől függetlenül ugyanúgy tudok szeretni egy nőt ha 160 centi vagy 200...
2018. febr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok

Akkor En mit mondjak ?

Es az osztálytársam aki 175?

Átlagos magasságod van, talán alacsony is

2018. febr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, hozzám képest, én 155 cm vagyok. 😜
2018. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#11 Miért kell általánosítani? A férfiak is legalább annyira felszínesek, ha nem jobban. Ráadásul ők még igen alpári stílusban is tudnak beszélni egymás között a nőkről(“fú mekkora csöcsei vannak, fu annak meg de kicsi a segge stb”). Baromi kritikusak tudnak lenni, vajon miért van az, hogy az összes jó pasi mellet jó csajok feszítenek? Mert sok férfit nemis érdekel a belső, csak a külső. Akkor mi értelme volt a kommentednek?
2018. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19


Hát az a helyzet, picim, hogy a nők 90%-a belül üres, így marad a külső... :D


De vicce félretéve, azért azzal nincs baj, ha valaki ízlése szerint választ, azért fel is kell izgulni rá az ágyban, de én még sose hallottam olyat, hogy valaki kosárméret alapján választott volna. Érted a különbséget? Az oké, hogy elmondja, ő a nagy csöcsöket szereti (volt ilyen ismerősöm, és aztán beleszeretett egy kis mellű lányba, azóta is boldogok), de nem számok meg betűk alapján fog szortírozni. Itt gyakorin meg állandó jellegűek az olyan női kérdések, amelyekben a centikről szólnak. És volt olyan is, amikor kerek-perec kimondta a kérdező "hölgy", hogy neki a 180 fölött jó, de a 179 már ki van zárva. Az ilyen gondolom mérőszalaggal jár a randikra, nehogy átverjék. Aztán nem csak a magassággal vannak így, hanem például a a farokmérettel is. De ezügyben is simán át lehet őket verni, mert nincs olyan nő, aki szemre megmondja, hogy az most 17 vagy 15 centi.

2018. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!