Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudnátok komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnátok komolyan venni egy olyan férfit, aki huszas évei közepén van és nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Én nem tudnám. 26 vagyok, de 16 éves korom óta érdekel a másik nem. Azt jelentené, hogy bár kb egyidősek vagyunk, mögöttem van egy tíz éves múlt és tapasztalat, őneki meg ha jól értem én lennék az első mindenben. És azt nem vonom kétségbe, hogy normális, értelmes ember, mert bárkinek alakulhat így, az élete, de ha csak magamból indulok ki, én egymillió dolgot tanultam kb magamról, másokról, arról, hogy mit kell és nem kell tenni egy kapcsolatért, mire és hogyan vágyok, mit akarok elérni, stb. Ő pedig érthető módon, ezeket még nem tudhatja, maximum elképzelt valamit, ami nem biztos, hogy igaz is lesz éles igazi helyzetben. 90% hogy az első pár év után, még ha össze is csiszolódunk, beüt nála a krach, hogy basszus én még nem voltam senki mással, és tényleg vajon milyen lehet másokkal, és úristen egy életem van, mégse halhatok meg ilyen tapasztalat nélkül. Na hát ehhez meg nem szeretnék asszisztálni, akkor már célszerűbb lenne egy fiatal, 20 éves lánnyal ismerkedned, aki szintén még csak bontogatja a szárnyait és nyitott a közös tapasztalat gyűjtésre. Ha pedig minden kötél szakad, nem vetted el az esélyét attól, hogy családja lehessen.


Nyilván nem szimpatikus senkinek egy ilyen őszinte válasz, de valahogy így gondolkozhatnak azok, akik elutasítanak egy tapasztalatlan pasit.

2018. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 Én meg úgy gondolom, hogy akiknek volt már tapasztalatuk nem egy partner, azt hiszik, hogy ők szarták a spanyol viaszt és most mennyi mindent tudnak. Közbe elfejtik azt, mint te, hogy teljesen más egy 16 éves kislány gondolkozása, mint egy 26 éves felnőtt nőé. Te most azt hiszed, hogy párkapcsolat nélkül megáll a fejlődésben? Ha igen ott gondok vannak.

Tehát nem annak köszönhető a fejlődésed, mert kapcsolatban voltál párszor, hanem a kor előrehaladtával általában változik az ember, de ehhez nem szükséges partner, ezt nem tudjátok megérteni, mert azt hiszitek, hogy a volt kapcsolataitok miatt mindent tudtok. Persze tisztelet a kivételnek ezt nem minden volt párkapcsolatban levő emberekre értem, csak azokra akik elvannak telve maguktól.

2018. febr. 8. 15:56
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Már megint ilyen kérdés... Miért kell az orrára kötnöd, hogy volt-e vagy sem?
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok eltelve magamtól, én se tudok mindent, és nem azt mondtam, hogy életképtelen akinek még nem volt párja, hanem hogy én nem tudnám komolyan venni és miért? Ez volt ugyanis a kérdésed.


De látod, adtam egy tök szubjektív választ, és fröcsögsz rám, mert nem szimpatikus a véleményem - nyilván nem az... - pedig az esetek döntő többségében valami hasonló gondolatmenet zajlik le másokban is, akkor is ha gyűlölsz érte mindenkit.


Egyébként a kapcsolati tapasztalatot semmivel nem tudod helyettesíteni, és ezt nem fogod nekem tudni sehogy bebizonyítani, hogy valaki, akinek soha semmilyen kapcsolata nem volt, mégis mitől lenne pontosan ugyanolyan tapasztalati szinten, mint én? (vagy bárki más akinek volt már bármilyen tapasztalata)


Ha még soha életedben nem ettél volna almát, és mindenki más arról beszélt volna neked, hogy az alma édes, néha savanyú, lédús stb, valószínűleg összeraksz egy képet, hogy körülbelül milyen az alma íze, de akkor se tudnád jobban annál, mint aki tényleg megkóstolta. Ez tök ugyanilyen. Lehetnek elképzeléseid, meg ötleteid, de ha soha semmikor semmit nem éltél még át, akkor nem tudod, hogy pontosan milyen.

2018. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

#14: Az alapvető baj szerintem az, hogy mindenki azt hiszi, hogy mivel volt pár kapcsolata, ezért érett és komoly. Nem, ettől még nem lesz senki sem az és simán behozható a dolog. Ha nem így lenne, akkor nem lennének 40 éves elvált és komolytalan emberek. Továbbá fordított esetben a 20-25 éves kapcsolat nélküli lányok nem kellenének senkinek.

A helyzet az, hogy a tapasztalatok jók, mégis sokan túlmisztifikálják. Az egyik srác ismerősömnek 23 évesen lett barátnője, aki idősebb. Nem okozott gondot, hogy a srác tapasztalatlan volt.

2018. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az hogy nem volt neki még soha párkapcsolata? Ez egyáltalán nem ciki. És tudjátok mi a ciki? Az hogy egy 16 évesek felcsináltassák magukat.

Uram isten, azért mert valakinek még nem volt, már egyből elítélitek. Szégyenek vagytok.

2018. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14 Erről mindig a kádárista öregek jutnak eszembe. Én nem vagyok jó véleménnyel a Kádár rendszerről és, ha kritizálni merem, akkor mindig azt kapom, hogy éltél e abban a rendszerben, ha nem akkor mit okoskodsz? Képtelenek belegondolni abba, hogy az a rendszer úgy szar volt ahogy, sokkal jobb lett volna, ha a nyugat mellett lettünk volna, nem adósította volna el ennyire az országot. Dehát nekik csak annyi érvük van erre, hogy nem is éltél akkor.

Ugyanezt érzem az ilyen emberekkel is. Attól, hogy nem élt valaki kapcsolatban még lehetnek földhöz ragadt működő elképzelései is, és tisztán láthat egy volt rossz rendszert, amiben nem is élt.

#15 Ebben igazad, ha ez így lenne akkor nem lenne ennyi alkoholista, szerencsejáték függő házas férfi, mint most. Tényleg én is úgy érzem, hogy túl van hajtja ez a kinek mennyi párkapcsolata volt téma, mivel megkéne érteni azt, hogy más egy 15 éves gyerek, mint egy 25 éves felnőtt.

2018. febr. 9. 14:26
 18/18 anonim ***** válasza:

Teljesen komolyan tudnám venni. Nem attól lesz "valaki" az ember, hogy végigkefélte már a fél várost...

Más kérdés, ha azért nem volt még senkije, mert kiállhatatlan természete van.

2018. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!