Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért jó az ha orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó az ha orális szexnél a lány lenyeli a "terméket"?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy miért izgató/jó nektek???
2010. jún. 7. 12:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
55%
16:41: Nekem egyaltalan nem nagy dolog, hogy te lenyeled-e vagy sem, mert en is lany vagyok. Szerintem ha a fiunak tetszik, izgatja, akkor azt a masfel nyelest ki lehetne birni. Persze kinek a pap, kinek a paplan ugyebar.
2010. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ezt az idióta barmot fel kéne kötni!!Nyelni kell??Nyeljed ergo simán arcon nyomnálak egy zacsi spermával,azt megtudnád.Normális férfinak az is elég ha a csaja szájába csak beleélvez nem még le is nyeli,nem ebbe teljesedik ki az orális élvezet.Istenem nagy az Isten állatkertje.
2010. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, és olvastam a válaszokat, mert engem is érdekelt.

Ami azt illeti az én barátom még azt sem várja el tőlem, hogy a számba élvezzen. És szerintem ez így normális.

Én "sajnos" undorodom attól, hogy a számban landoljon. Miért? A válasz egyszerű: nyálkás, csúszós, gyakran elég rossz ízű, ráadásul természet ellenes. Az orális sex maga nem, mert hát azért kaptuk a képességet az élvezetes szeretkezésre, hogy kihasználjuk. De a sperma akkor is egyetlen helyre való.

De ahogy már írták: kinek a pap kinek a papné.

A szeretkezésben az én mottóm: minden szabad de semmit sem muszáj.

Az én barátom csak a csiklómat izgatja a szájával, a hüvelyemet nem (vagyis nem nyeli literszámra a hüvelyváladékot), jó érzés lenne, de tudok nélküle élni. Szerintem egy pasi sem hal bele, ha a barátnőjét kirázza a hideg attól, hogy a szájába élvezzen. Ha mégsem érti meg a lányt, és hisztizik miatta, akkor nem szereti igazán, és repüljön a srác.

Mindannyian mások vagyunk, vannak nők akik élvezik, vannak akiket nem zavar és vannak akik irtóznak tőle. A lényeg, hogy senkitől nem szabad elvárni semmit, és minden rendben lesz.

2010. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdeztem ezt, mert az a helyzet, hogy nagyon finoman akarom rávenni a barátnőmet, hogy egyszer had élvezzek a szájába... Valahogy úgy érzem, hogy enélkül nem tudok élni, hogy ki ne próbáltam volna. Nem akarok erőszakos lenni mert már több mint 1 éve együtt vagyunk és számunkra a szeretkezés nem csak testi dolog, csak szeretném finoman megkérni, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Nem sértődnék meg rajta, ha azt mondaná, hogy nem meg igazából ez nekem azért is lenne fontos, mert eddig szeretetből már sok mindent megtettünk egymásért (és meg is teszünk) és lelkileg is jól esne. Ennek ellenére kicsit félek tőle, mert nagyon-nagyon tiszteljük egymást, én az elején még magát az orális szexet is alig engedtem neki, merthogy megalázó. Szerintetek mit tegyek???
2010. jún. 7. 23:29
 25/30 A kérdező kommentje:
Egyébként meg srácok, aki így gondolkodik, annak nem is való barátnő. "MERT AZ A DOLGA, HOGY NYELJEN" típusú emberek kíméljenek a jövőben ha lehet. A nőknek nem ez a dolga, hanem a lehetősége. Tudjátok, nem mind1 h szarra csapsz, vagy csapra szarsz...O_O"
2010. jún. 7. 23:35
 26/30 anonim ***** válasza:
86%

azt olvastam az egyik kérdésnél hasonló témában, hogy " le kell nyelni ,mint annyi más dolgot az életben " , jót röhögtem rajta, és lehet el fogom sütni a páromnak, DE, nem panaszkodom a párom kielégíti eme vágyam is, de soha nem kértem tőle, soha nem kényszerítettem rá !!!

Persze ez egy pasinak felemelő érzés, ha látja, hogy az előtte térdelő nő lenyeli élete gyönygycseppeit, de csak akkor ha élvezi, ha nem akkor már nekem sem izgalmas !!!!

28/F

2010. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

úr isten, figyelj, ha ez számodra megalázást jelent a lánynak és nem szexuális örömöt, akkor tényleg pszichológusra van szükséged neked is kérdező !! bizony ...


szóval a szex megalázó ... hallottam már ilyen álláspontot de akkor is ketté állt a fülem

2010. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem megalázó, amit mind a ketten akarnak, és úgy is kezelnek. Ha a lány élvezi azt hogy lenyeli, hát nyelje :)

De ha nem akarja és a fiú ráerőlteti akkor az megalázó.

Ilyen egyszerű

2010. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan kérd meg?

Szerintem sehogy. Ha nem okozna neki gondot, akkor már mondta volna (egy éve vagytok együtt). Viszont ha te megkéred, akkor lehet h megtenné annak ellenére, hogy egyáltalán nem akarja, mert szeret. Ez viszont megmérgezheti - az ő számára - a szexuális életeteket.


Pszichológus ide vagy oda, van aki nem akarja, hogy egy fiú a szájába élvezzen. És ez nem a szerelemről szól. Semmiképp. Ízlések és pofonok.


Nevezzetek ahogy akartok, de volt egy pasim, akinek muszájból engedtem meg, hogy a számba élvezzen. Idővel nem csak az orális sextől, hanem magától a pasitól is megundorodtam.


Nem az a szeretet, hogy beleélvezhet a számba, hanem az, hogy nem kérek tőle olyat ami számára kellemetlen. Lemondani valamiről a másikért. EZ az igazi szeretet!

2010. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
54%

"és lelkileg is jól esne"

- ugye nem hiszed azt, hogy ezzel a kapcsolatotok egy újabb szintre emelkedne?

2010. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!