Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért jó az ha orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó az ha orális szexnél a lány lenyeli a "terméket"?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy miért izgató/jó nektek???
2010. jún. 7. 12:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"mi az igazi élvezet..mer igenis a férfinak az,ha a csaj nem köpi ki zsepibe v az ablakon v a hasára,v bárhova hanem: LENYELI!"


A spermában talán érzősejtek vannak, hogy ekkora élvezetet okoz az, ha végigmegy a lány torkán? :D Én már nyeltem le a barátomnak, és szerintem inkább nézi azt, hogy a zsepibe köpöm, minthogy fintorgó fejet vágok, hogy mindjárt kijön... Nem az az élvezet, ha egyáltalán belemehetsz a szájába? Nem tudom megérteni, hogy mi a jó ebben, hogy muszáj lenyelni... Ő azt mondta nekem, ő sem szokta kóstolgatni, ezért tőlem sem várja el.

2010. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11%

14:29

Nem is a barátodnak kell kóstolgatni, hanem neked.

2010. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Kell? Ki kényszerít rá? :D Szerencsére a barátom nem, mert egyetért velem, hogyha megengedem neki, hogy a számba élvezzen, onnantól azt csinálok a spermával, amit akarok, hiszen ő abból már nem érez semmit, esetemben kiköpöm, mert nem ízlik.
2010. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8%
De ha mar a szatokban van, akkor nem tokre mindegy, hogy lenyelitek-e vagy kikopitek?
2010. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

"De ha mar a szatokban van, akkor nem tokre mindegy, hogy lenyelitek-e vagy kikopitek?"


Nem. Én úgy irányítom, hogy nagy része a nyelvem elejére kerüljön, így nem érzem az ízét. Ha lenyelem, akkor viszont jön vissza. Mi a kellemesebb látvány, ha egy lány kiköpi, vagy ha öklendezik, és eltorzul az arca ?:D És nektek mért olyan nagy dolog, hogy lenyeljük? Éreztek belőle valamit? Nem....

2010. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
17%

eltorul az arca és öklendezik ??


hallod ez már beteges ám ... nem kéne egy pszichológus? tudod az is hozzátartozik a szexualitáshoz, hogy elvileg élvezned kéne, erre meg kiköpöd és undorodsz tőle, NAGYON DURVA


NYELNI KELL !!


Erre csak az jut eszembe volt egy haverom, annak az egyik kiscsaja sem akarta először nyelni, de aztán két füles után már ment simán, hát hiába, sok lány igényli a kemény férfikezeket

2010. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%

"eltorul az arca és öklendezik ??


hallod ez már beteges ám ... nem kéne egy pszichológus?"


Nem. Te nem öklendeznél, ha egy általad nem kedvelt ízű ételt kéne lenyelned? Dehogynem. Nekem nem ízlik, ezért a gyomrom védelmi reakciója, hogy öklendezni kezdek tőle, színtiszta biológia. A szexualitásba a lenyelés nem feltétlenül tartozik bele. Te kinyalod a barátnődet, amikor menstruál? Nem? Pedig ugyanaz van benne: ivarsejt, szöveti váladék, síkosító anyag. Mégsem teljesen természetes. Oh, most már a nőverésnél tartunk? Ha nem engedelmeskedünk, durr egy pofon? Szép kis felfogásod lehet az életről...

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%
Pardon hogy lány létemre belekotnyeleskedem.De jó, hogy mi semmire sem kényszerítjük egymást a barátommal, és nem pofozgatunk ha valakinek épp nincs kedve valamit megcsinálni, lenyelni, stb. (mellesleg ő járna rosszul, 12 évig küzdősportoltam, én is tudnék verekedni, az erőmet fitogtatni) de az(orális) szex nem erről szól. Szerelmesek vagyunk, szeretjük egymást, kielégítjük egymás vágyait. Ott már valami probléma van a kapcsolatba, ha ezt így kell elintézni. Egyébiránt barátom is szereti, ha lenyelem, de van, hogy sörözés után rossz az íze, és annyit mondok neki, hogy most ne haragudj de nem...És megérti. Nyaltam már puncit is, nem tudom miért hasonlítgatjátok egymáshoz a két testnedvet. Mindenesetre mindenki azt csinál a spermával amit jónak lát, semmire nem kényszerítheted embertársad,partnered, akit (elvileg) szeretsz. Aki meg ilyen primitív, azzal nem is érdemes mit kezdeni.
2010. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem vész kárba, tudod is te hogy mennyit kell azért a pár csepp mannáért dolgozni.
2010. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Álljunk meg egy szóra, akkor nem veszne kárba, ha a hímtag a punciba élvezne. Ugyanis ez a feladata, hogy bejusson a hüvelybe, fel a méhen át a petevezetékbe, ahol megtermékenyítheti valamelyik spermium a petesejtet. Sem a zsepiből, sem a gyomorból nem tud bejutni a méhbe, ezért így is, úgy is "kárba veszik", hiszen nem tudja eredeti célját elérni. Erre nem lehet fogni, mert még a tápértéke sem túl jó xD
2010. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!