Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért jó az ha orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó az ha orális szexnél a lány lenyeli a "terméket"?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy miért izgató/jó nektek???
2010. jún. 7. 12:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

persze, na de el is várom, nem azért de hogy néz már ki ha utána ott köpköd vagy tudom is én ??? szted ?? alig esik rossszul a srácnak, ez tuti


na meg azért az is furcsa, hogy egy lánynak nem izgató ? mert annak kéne lennie sztem


úr isten gondolj bele a srác mennyit nyel fordított helyzetben ....

2010. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

szerintem az első bolond.

én utálom lenyelni és nem is tenném meg,a barátomnak ez egyáltalán nem gond:)

2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

hát én a barátod helyében tennélek ki azonnal úgy mint macskát .........


ezek szerint a barátod se csinál neked soga oralsexet? csak mert ugye tudod hogy közben fél liter akármit lenyel szerencsétlen ... szal sztem nálad nem stimmel valami ha ezt undorítónak tartod

2010. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Mivel falat meszelni nem lehet vele, pörköltre ráköpni gusztustalan, ablakon kiköpni még inkább, ezért...
2010. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló kissé korlátolt. :D


Soha nem erőltettem rá a barátnőmre, ha akarja lenyeli, ha nem, akkor nem. Olyan szempontból jó, hogy nem kell máshova kenni a genyát. :D

Amúgy számomra különösebben nem izgató, ha lenyeli.

2010. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

ÉN nem azt mondom, hogy mindenkinek bejön, meghogy aki igazán szereti a párját megteszi....

Egyszer próbálja ki mindenki és akkor majd utána eldönti , de annál felemelőbb érzés nincs amikor a párom "elégedett" arcát látom amikor a gyönyör cseppei lecsúsznak a torkomon, de nem muszájból !

Én speciel két az elsőnél két liter 100% os ananászlével engedtem el dolgozni és utána próbáltam ki , az íze istei édes volt ......nyami :D

27/L ( házas)

2010. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Fiúk! Értsétek már meg, hogy a sperma, nem egyenlő a lányok nedvével :D Ti is termeltek előváladékot, legalább annyit, mint a lányok, szóval akkor annyit nyel le egy lány, mielőtt elmennétek, mint ti... Szerencsére az én párom sosem volt ennyire erőszakos, hogy le kelljen nyelnem. Elég ha a számba élvezhet, és hogy aztán mit csinálok vele az az én dolgom. Én pedig zsepibe köpöm, mert nem ízlik, ennyi.
2010. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
Én még nem feküdtem le egy lánnyal sem, de ha megtörténik, nem fogom erőltetni, hogy lenyelje, sőt azt sem, hogy orálisan elégítsen ki, megértem, ha képtelen rá, ki fogok tudni más módon is elégülni.
2010. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
szerelem és tisztelet jele.a barátom is nyel nagyokat mikor engem nyal..:D
2010. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
amúgy meg akit még soha senki nem elégített ki orálisan úgy,h a végén lenyelte,az azt sem tudja miről beszél...és h mi az igazi élvezet..mer igenis a férfinak az,ha a csaj nem köpi ki zsepibe v az ablakon v a hasára,v bárhova hanem: LENYELI!
2010. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!