Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel a világvége, Palvin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a világvége, Palvin Barbi az itteni férfiak szerint telt?!

Figyelt kérdés

Azt hittem, sokkot kapok, amikor egymás után többen is beírták, hogy Palvin Barbi a 175 centijével, 53kilójával meg a 34-es méretével "telt", meg plus size modell.


Uraim, ha ez a nő nektek telt:

[link]

[link]


akkor ki a normál/átlagos, vagy ne adj´ isten, vékony?


Szerintem (nő vagyok) valahol itt kezdődik a telt:

[link]


Egy 175cm, 75kg nő már telt. De hogy lehetne már 53kg-val bárki is (hacsak nem 140cm magas) telt?!


És akkor csodálkozunk, miért utálják magukat a fiatal lányok.


2018. jan. 23. 08:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos Barbi kimondottan vékony, manapság rengeteg nő el van hízva vagy van rajta némi plusz. Sok olyan is, aki amúgy szép arcú. Nem értem, miért olyan nehéz egy nőnek odafigyelnie a külsejére.
2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, számít a zsír-izom arány is, de a testalkat is. A képet láttam, egy kismellű, körte alkatú nőt àbrázolt akinek az összes feleslege csípő-comb-hastàjèkon volt.

Ellenben nekem homokóra alakom van 75E-s mellekkel, tehát nem egy ponton összpontosul a "felesleg".

A 60-65kg-t meg nem venném egy kalap alá. 58-60kg között van a súlyom, soha nem voltam mèg 65kg, az màr szerintem is kicsit sok.

Egy szóval sem mondtam, hogy vékonynak tartom magam. Átlagos, normàl, nem túlsúlyos, de nem is karcsú nőnek.

2018. jan. 23. 11:11
 23/32 anonim ***** válasza:
22%

Azt ugye tudjátok,hogy az "itteni férfiak szerint" nem telt Palvin Barbi,csupán egy hisztis kislány a kérdező,aki egész nap a kilókon és kifejezéseken lovagol.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=palvin+barb..


Egy rakás kérdés van róla, és hol hideget,hol meleget kap,de a többség jó bőrnek tartja (én is) és sehol sem azok a vélemények vannak,hogy "kövér", vagy "telt".


Ja az,hogy nem mindig modellalkatú a testtömeg indexe,az bizony tény.

[link]

Ezt leírni még nem bűn,akármennyire is magukra veszik az önértékelési problémákkal küzdő nők.


De még ha valaki le is írta,hogy szerinte "dagadt", a linkelt kérdések bizonyítják,hogy nincs igaza a kérdezőnek,mert szökőévente egyszer látni ilyen hozzászólásokat.

2018. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon felhúztad magad...nyugi...

Szóval az első csaj számomra TÖKÉLETES, nem telt, nem vékony. A második nekem sok. A Palvin nem telt, hanem normális alkatú, de nem vézna. És kicsit aránytalan...de ettől még jó csaj ( agya ?? Nem tudom...

2018. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%
Barbi különben is nagyon szép, nem olyan, mint a modellek sok esetben (pl. Kate Moss), hogy igazából rondák, csak érdekes az arcuk. A teste is tökéletes.
2018. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nyilván Palvim Barbara szép de annyira szájba rágóan ott van emiatt idegeli az emberekwt
2018. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A tipikus modell alkathoz képest telt, arányai alapján átlagos, se nem telt, se nem vékony.


Továbbá valóban nincs 175 centi.

2018. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az eseményen meg kb 65 kiló lehetett, az egyik fotón még domború hasa is van.

2018. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Najó, mar az átlagos felsőhatárát súrolja.


[link]


Most komolyan, ez friss kép, photoshoppolva, karcsúsító halszálkás ruciban. Kb 68 kiló lehet.

2018. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ja és az általad linkelt nőnél nem mezdődik, hanem az a telt.


5-8 kilóval több lenne a 3. Csaj, és már dundit mondanának rá, vagy kövéret.

2018. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!