Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel a világvége, Palvin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a világvége, Palvin Barbi az itteni férfiak szerint telt?!

Figyelt kérdés

Azt hittem, sokkot kapok, amikor egymás után többen is beírták, hogy Palvin Barbi a 175 centijével, 53kilójával meg a 34-es méretével "telt", meg plus size modell.


Uraim, ha ez a nő nektek telt:

[link]

[link]


akkor ki a normál/átlagos, vagy ne adj´ isten, vékony?


Szerintem (nő vagyok) valahol itt kezdődik a telt:

[link]


Egy 175cm, 75kg nő már telt. De hogy lehetne már 53kg-val bárki is (hacsak nem 140cm magas) telt?!


És akkor csodálkozunk, miért utálják magukat a fiatal lányok.


2018. jan. 23. 08:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Jaj hagyjuk mar ezt a gejlt. Nehany tini szorakozik. De te se vagy tobb ha ez tolti ki az idodet higy ezen a blikkes szintu “probleman” ragodj...
2018. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ameddig én nem kezdek személyeskedni, te se kezdd.
2018. jan. 23. 08:27
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Palvin Barbi papiron annyi. Valosagban van az 60-62 kilo is, ahogyan a 175 centit sem eri el... meg a 170-et is alulrol karcolja. Es igen, modellnek o mar telt, husis.
2018. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Mese habbal. Dehogy telt a Barbi! Sajnos agyilag sem az! 😑 Pontosan az a telt, akit linkeltél utána. Na, megnyugodtál? Jár a buksi simi, grátiszba keksz is! 😊
2018. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Modellnek talán, de abban a kérdésben nem modellekről, hanem hétköznapi nőkről volt szó.
2018. jan. 23. 08:34
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
Palvin Barbi tudod hol 53 kg...valami régebbi adatot olvashattál, mert régen lényegesen vékonyabb volt. Most 60 kg biztos van, főleg, ha 175 cm. Bőven nem kövér most sem, de ha ránézek, nem a vékony szó jut eszembe. Inkább az, hogy husis.
2018. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
Meg amúgy a képek, amiket linkeltél róla, azok is régebbiek, amiken még határozottan vékony.
2018. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

És kit érdekel az itteni férfiak véleménye?

Nem akarok leszólni mindenkit, de elég sok olyan férfi van itt, aki az életében nem volt még nővel, önbizalomhiányos, nem mer kezdeményezni stb. És akkor szidja a nőket, lecsúnyázza, ledagadtozza őket.

A másik meg,hogy aki szerint ő kövér, lehet 150 kilósan írja, a gép elől ezt.

Nem igen érdemes ezzel foglalkozni.

Ha személyesen,vagy legalább képpel ,névvel vállalja a véleményét valaki,akkor elfogadom.

Név és arc nélkül írogatni bármit lehet.

2018. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem ismerem személyesen, így nem tudom, hogy nèz ki perpillanat.

De nem hiszen, hogy a fekete bikinis kèp 1-2 èvesnél régebbi Lenne.

Én vagyok 170/60, nem ilyen az alakom azért, mint Barbiè (nincs értelme hasonlítgatni, teljesen màs a felépítèsem), de magamat is totàl àtlagosnak làtom, se vékony, se telt.

Ezèrt lepett meg a fenti àllítàs

2018. jan. 23. 09:00
 10/32 anonim ***** válasza:
15%
#8 Ez szerintem fordítva van :D Inkább annak a szemszögéből tűnhet teltebbnek, aki vékony. Én pl 158 cm/47 kg vagyok. Na, én vékony vagyok, pedig így sem vagyok ropi, de ő legalább 10 kg-val nehezebb nálam, meg 15 centivel magasabb. Akkor nevezzük őt is vékonynak? Egy kövér nő szemszögéből annak tűnhet, az enyémből nem :D
2018. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!