Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik Palvin Barbi?

Figyelt kérdés

Nőként őszintén nagyon irigy vagyok rá, annyira szép.

Sokak már "magyar Marilyn Monroe" néven emlegetik, olyan vonzó és sikeres.


[link]


[link]


[link]


2017. szept. 13. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy tetszik nekik, itt az ilyen lányok jobb esetben ütik az alsó közepet :D
2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tudnám, ki ő, akkor elmenne, de így egyenesen taszít.
2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent egyszer meg..., de nem az esetem komoly kapcsolatra. Se az arca, se a teste. Tulsagosan vekony szamomra es az arca is kislanyos.
2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy nyomi celeb csaj aki csak a hét idő trendjén is túl van. Lopja és zsigerelje a népet, szánalmas élete van és nem az ideálom egyáltalán. Nem érdekel ha egész magyarország belészeret egy szánalmas p_be aki a seggét se hajlandó kitörölni.
2017. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudnám? Sosem találkoztam még vele, nem ismerem.
2017. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és tetszik is, de... Saját ízlésemhez mérten láttam már nála számomra vonzóbb nőt.
2017. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Emlékeztet a kamaszkori első szerelmemre. Főleg a 2. képen. És persze a régi szép időkre.
2017. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Helyes lány, de ne felejtsük el, hogy azokon a képeken, videókon, amiken mi látjuk, meg van csinálva a lány, ki van sminkelve, stb., hogy a legjobb formájában lássuk. Bódi Sylvi is gyönyörű az ilyen képeken, de szerintem mindenki látta már a smink nélküli fotóit is. Finoman szólva csalódás.
2017. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Meg hát. Ha szűk, akkor kétszer is.
2017. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem az esetem.
2017. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!