Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik Palvin Barbi?

Figyelt kérdés

Nőként őszintén nagyon irigy vagyok rá, annyira szép.

Sokak már "magyar Marilyn Monroe" néven emlegetik, olyan vonzó és sikeres.


[link]


[link]


[link]


2017. szept. 13. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Bennem soha nem váltott kis semmi olyat ami meg mocorogtatta volna a farkamat.

Inkább csak a média által lett ennyire fel spanolva, annyira egyáltalán nem jó nő (mint aminek hiszi magát, meg sokan gondolják)

2017. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó nő, 10-ből 8-as biztos megvan. Én is, a legtöbb férfi is megdugná.


De azt én sem értem, miért lett ennyire kifejezetten felkapva. Tényleg jó csaj, de ma az utcán 5 másik ilyen jó csajt láttam, mint ő.

2017. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem főleg azóta tetszik, mióta felszedett pár kilót, előtte túl vékony volt, a mostani testével nagyon atom :D
2017. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem az esetem...arcra sem. Az orra egyenesen irritál. Szép lány, jó az alakja is, de teljesen más lányokat tartok vonzónak.
2017. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Photoshopolva bárki jól nezhet ki.. egyébként nekem nem a külsejével van bajom, mert az szép, hanem hogy ő is az a tipikus bunkó magyar celeb.. "én vagyok a világ közepe", el van szállva magától, közben meg azért vannak nála sokkal szebbek is..
2017. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Külsőre nagyon jó csaj. Max az nem tetszik annyira hogy mindig nyitva a szája és bambul állandóan a kamerába. Ismerni nem ismerem szval nem nagyon mondhatok róla véleményt, láttam beszélni riportban 1x-2x és sajnos ott elég unszimpatikus volt. De ezt hagyjuk is mert lehet ha személyesen ismerném kiderülne hogy baromi kedves és értelmes. Külsőre abszolút bejövős.
2017. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de ránézésre is tipikusan az a nagyképű, egoista kaliber, aki undorodna pl. egy hozzám hasonló alacsony pasitól (nem mintha más csaj nem, de ő ránézésre is ilyen), így a dugásról történő fantáziálgatáson kívül sok mindent nem mozgat meg bennem. Ha egy sima egyetemista lány lenne, akkor is azt gondolnám róla, hogy +185-ös, izmos, menő vállalkozó szépfiúkkal kavar a legkomolyabb szórakozóhelyeken, a konkrét személyéből kiindulva meg hatványozottan igaz.
2017. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szép lány, de hányok ezektől a beállított kepektol. Miért nem tud simán mosolyogni?
2017. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nekem bejön. de kb minden vékony lány tetszik.


25f

2017. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A legtöbben megítélik a beállított modell képektől. De ez a munkája. A takarítónő se fogja a felmosónak a nyelével mosni a padlót, úgy csinálja ahogy a munkáját végezni kell.


Elég sok interjút és hasonlót néztem róla és a jelleme is nagyon tetszek. Nem egy beképzelt p*csa, amolyan bohókás. Nekem nagyon tetszik, de csak a hétköznapi képeken és nem a modelles képeken.

2017. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!