Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mi az, ami egy fiú-lány barátságban még megengedhető? Mi az, ami ABSZOLÚT nem tartozik ebbe, túl bizalmas?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 20:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Most megint szorosabban vagyunk. Ma kézenfogva sétáltunk. Nem tudom, mit gondoljak.
2018. jan. 31. 18:38
 22/26 anonim ***** válasza:

Suerintem te sokkal többet érzel, csak félsz bevallani.

Én pl sose vágytam arra hogy minden nap lássam a barátaimat bármennyire is szeretem őket. (azonos neműek). A puszilgatást utálom, azt csak a párommal jó. Együttaludni meg... Hát volt olyan de csakis külön ágyban.

Szóval amire te vágysz az nem barátság. Egyébként nem mindig van azonnal szexuális vonzalom, van akinél az érzelmek előbb alakulnak ki. De ez csak jó.

2018. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak a lánynak éppen pasija van. Na az a cink! :D


Ez, amit leírsz, egy szép kezdete egy párkapcsolatnak. Ne állj ellent!

2018. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Egyikünknek sincs szerelme...kb. mindenki azt hiszi, hogy járunk. Nem állok ellent semminek, de nem is kezdeményezek, egyáltalán nem próbálkozik semelyikünk.


Viszont az a gond, hogy én 7 hónapja léptem ki egy elég szörnyű kapcsolatból és szerintem kicsit dependens is vagyok. Nem biztos, hogy jó lenne most rögtön belemenni ebbe. Még elválik, mi lesz.

2018. febr. 1. 10:24
 25/26 anonim ***** válasza:
Külsőre nem is jön be igazán a lány?
2018. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
De, szép. Aranyos és tetszik. De nem vonzó. Ha le kéne vele feküdnöm, az nekem olyan lenne kb. mintha egy kislánnyal.
2018. febr. 1. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!