Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mi az, ami egy fiú-lány barátságban még megengedhető? Mi az, ami ABSZOLÚT nem tartozik ebbe, túl bizalmas?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Háát, akkor nem igazán vagyok barátok :DDD Az teljesen mást jelent. Kérdezd meg tőle, hogy szeretne -e egy barátság extrákkal kapcsolatot.
2018. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

ami a 2 félnek belefér.

szerintem az együttalvás, ölelgetés, puszilgatás már sok.

de az, hogy közös programokat csinálnak és találkoznak, az teljesen ok.

az a baj a túl szoros fiú-lány barátságoknál,hogy az egyik fél mindig többet érez. aztán ez sokszor rámegy a barátságra.

szerintem tisztázd le magadban,hogy mit akarsz tőle .és beszéld meg vele ezeket,hogy ne legyen félreértés.

2018. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy semmiképpen nem akarok extrákat. Sosem tudnék vele lefeküdni, vagy ilyesmi. Csak nem esne rosszul, ha kicsit bensőségesebb lenne a kapcsolatunk.
2018. jan. 19. 13:21
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csókolózni szeretnél vel, emeg összebújni, de szexelni azt végképp nem, és semmi mást sem? Nem értem, akkor mi értelme van ennek. Se barátok nem vagyok, se szexpartnerek. Mire jó?
2018. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Nekem az öklözés már túl sok lenne.
2018. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
😂😂
2018. jan. 20. 14:09
 17/26 anonim ***** válasza:
#13 Már bocs, de ennek semmi köze a barátsághoz. Amit te “bensőséges barátságnak” nevezel meg, az már kapcsolat. Talán azért nem akarsz szexet, mert nem vágysz rá, nem vagy “szex-centrikus”(?), mint sok férfi, de attól még az összebújás és csókolózás is épp úgy kívül esik a barátság fogalmán.
2018. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, ami egy azonos nemű barátoddal is belefér. Több nem. Ha többre vágysz, az már rég nem barátság, vagy talán soha nem is volt az.
2018. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
De nem vágyakozom utána. Csak nem esne rosszul. Amire vágyom az az mondjuk, hogy minden másnap,vagy mindennap lássam, csináljunk közös programokat, beszélgessünk kettesben, stb. - ezek pl. hiányoznak.
2018. jan. 22. 15:39
 20/26 Lifeishard ***** válasza:
100%
Amire Te vágysz, az véleményem szerint már nem nevezhető barátságnak.
2018. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!