Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mi az, ami egy fiú-lány barátságban még megengedhető? Mi az, ami ABSZOLÚT nem tartozik ebbe, túl bizalmas?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Ami beletartozik az kb. a beszélgetés és puszi arcra köszönésképp. Persze, ha arról beszélünk, hogy legalább egyikőtöknek van párkapcsolata. Ha egyikőtöknek sincs, akkor viszont a dugópajtiság is beleférhet.
2018. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az semmiképpen nem férhet bele. Én ilyesmikre gondoltam, hogy mindennap találkozás, ölelés+homlokpuszi, moziba járás, ottalvás.


Mi az, ami már cinkesebb? (az emberek változóak, de azért általánosságban)

2018. jan. 18. 20:15
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Párom barátaival például közvetlenebb vagyok, simán beülök bármelyikőjükkel kettesben akárhova ha éppen a párom nem ér rá. Pusztán mert tudom, hogy tisztelik a páromat és soha nem merülne föl, hogy bármi is történjen közöttünk. Plusz páromat sem zavarja, mert nyilván bíznak egymásban és bennem is.

Például kollégákkal, fősuliról maradt barátokkal már kicsit közvetettebb a viszony, de az arcra puszi, ölelés, kettesben egy kávé még olyan dolgok, amik nálunk beleférnek. (Arcra puszi felénk nagy hagyomány barátok között, kb illetlenség nem adni puszit.) De ez nyilván nagyban függ attól is, hogy a párod hogyan áll ezekhez. Attól függetlenül, hogy az lenne az egészséges, hogy nincs féltékenykedés nem mindenki áll így hozzá ehhez a barátság dologhoz. Nyilván ilyenek mint szex meg csók tabuk. Szóval az érzelmi és fizikai megcsalás kb.

2018. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

Miért kérded?


Szerintem ez egy átetsző dolog.


A férfi női barátság azért különleges mert lehet belőle kapcsolat van átfedés mindez az öszhang és az egymás iránti megértettség szellemi egységes szint közös érdeklődési kör és megegyező ideológia nagyban befolyásolja.


A vélemyényem az hogy nincsenek tabuk.. Történnek a dolgok és soha nem véletlenül mindig mindennek oka van. Az ottalvásnak is vagy a moziziásnak is amiket felhoztál példának.


Mivel ezek az adott személy választási lehetőségei amiket bevállalt, okkal, lehet tudat alatt de okkal.


Szép dolog is ez.

2018. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%

"Én ilyesmikre gondoltam, hogy mindennap találkozás, ölelés+homlokpuszi, moziba járás, ottalvás"


Hát mondom, ez a szereplőkön múlik, meg a kapcsolati státuszukon. Én biztos nem örülnék, ha a barátnőm mással járna naponta moziba, ahol ölelgetik és puszilgatják.


Feltehetően itt nem erről van szó. Mindenesetre a leírtak meglehetősen bensőséges kapcsolatra utalnak, szerintem innen csak egy lépés a párkapcsolat kezdeményezése. Nyilván te sem véletlenül kérded.


Tudod a férfi meg a nő olyan, mint két mágnes. Megfelelő távolságban nyugalomban vannak, de mikor közelíted őket, akkor van egy pont, ahol már nem tudod izomból megakadályozni, hogy összetapadjanak. Na ez kb. az a szint szerintem.


Próbáld ki otthon, ha van két mágnesed és rájössz, mire gondolok.

2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Ami közted és a haverod közt normális. Gondolom, a legjobb barátod se puszilgatod meg ölelgeted. Ahol ennél több van, ott az egyik fél részéről ez nem csak barátság.
2018. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert nem akarom tönkretenni a barátságot azzal, hogy túlságosan nyomulok. Viszont lehet vannak dolgok, amiket nem érzek túl tolakodónak, pedig egyébként azok, csak a másik jófej és nem szól érte.
2018. jan. 18. 22:38
 8/26 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány ő a férfi?


Te el szeretnél képzelni többet a barátságnál?

2018. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az fér bele, ami egy lány barátnál is. Mindent emgbeszélünk, mindenről beszélünk, nincsenek tabuk. Együtt doglozunk, ezért mindennap találkozunk, sokszor együtt ebédelünk, fel szoktam menni hozzá munka után dumálni, filmezni, hetente/kéthetente. Testi kontaktus nincs, egyikünk se vonzódik a másikhoz. Nekem még a puszi is sok lenne, pláne egy homlokpuszi, az szerintem intimebb is mint egy sima :D Amúgy mindkettőnknek van párja 26/N
2018. jan. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én a srác vagyok.


Nem szeretnék járni vele. De ettől függetlenül jó lenne kicsit több kontaktus, nem bánnám. Talán a csók is jól esne tőle, hogy összebújjunk kicsit, vagy az együttalvás, nem tudom. Szóval lehet, hogy nem közömbös számomra, de semmiképp nem szeretném, ha más lenne köztünk, mint ami most. És emiatt nem is szeretném átlépni a határokat.

2018. jan. 19. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!