Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedés elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedés elején mi számít túlzott nyomulásnak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiről látod, hogy a másik már nem akarja.
2018. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Mindenkinél más.


Tehát ez beszélgetés közt valahogy érződik, átjön.

Az ember tudja olvasni mások testbeszédét, gyakran csak tudatalatt. Szóval ha hótthülye vagy a kommunikációhoz, akkor is érzékeled, hogy sínen vagy, vagy esetleg nem.


Szóval ha jobb akarsz lenni, akkor én elsősorban a testbeszéd felismerését javasolnám. Könyvekben nagyon jól be vannak mutatva, Pease név garancia a jóra.

2018. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam nyomulni, lány vagyok😀Sőt inkább még távolságtartóbb is vagyok az elején, nehogy azt higgye, hogy egy ragacs vagyok. De mondjuk, fiúk, milyen gyakran hívjátok randizni a lányt, hogy ne legyetek “túl sok”? Hétvégente vagy ilyesmi?
2018. jan. 16. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hmmm... közös programra hívásra igazándiból vannak technikák.


Azt kell megtalálni, hogy mi az, ami mindkettőtöknek jó időpont.


Én kb a legegyszerűbbet használom, azaz felajánlok két lehetőséget, és a másik választ.


Tehát péntek vagy hétfő? Hambizni vagy forrócsokizni? Stbstb...

Nagyon gördülékeny így, de vannak más módszerek, utána lehet nézni. Mindegyik azon alapszik, hogy a végső döntést a másiknak hagyjuk meg, így ő is részt vesz az irányításban - egyenrangúnak számítotok.


És ugye a rendszerességre is választ ad ez, hiszen ha pl a srác gyakoribban szeret találkozni, akkor a közelebbi dátumot választja, ennyi 😃

2018. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Megint csak emberfüggő. Létezik olyan pasi is, aki bármikor találkozna, amikor a kiszemeltje ráér. Ha nem is találkoznak, legalább üzenetezgetnek.


Ha valaki távolságtartó, az nem biztos, hogy azért van, mert “nem akar nyomulni”. Szerintem az ilyesmi érződik a randi pillanataiban, arra kéne alapozni.


Az újra-találkozás úgy szokott lenni, hogy az ilyesmit megbeszélitek a búcsúzásnál, nincs sok értelme annak, hogy várod a hívását és töpregsz.

2018. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 És ha nem akar minden nap/minden szabad percében látni? :/ Hétvégén volt az első randink és most hétvégére hívott a másodikra. Nekem ez amúgy kicsit fura, mert én szívesen látnám már előbb is(csak nem merném mondani), mert jó volt a randi..
2018. jan. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!