Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ugye szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ugye szerintetek is őszinték ezek a női megnyilvánulások?

Figyelt kérdés
Kicsit régebben elhívtam egy lányt sütizésre, ezt szántam neki ajándéknak a szülinapjára, de persze vonzalom is volt mögötte. Amikor felvetettem neki az ötletet, mondta is, hogy zavarba jött, de nevetett, a tenyerébe dugta az arcát, és szerintem el is pirult, bár kreolos a bőre, így ezt nem könnyű megállapítani, de nem kellett győzködnöm, mert azonnal igent mondott. Jól gondolom, hogy ha nektek ellenetekre lenne az ilyesmi, akkor nem így viselkednétek? Mert én úgy gondolom, ha valakit ez zavarna, akkor lebénulna, azt sem tudná, mint mondjon, vagy hirtelen rideg lenne, és kitalálna valamit, amivel lefújhatja az egészet. Az előtte való időszakban volt sok minden, fél órás telefonbeszélgetések, együtt töltött idő, kölcsönös ölelések, simogatások elköszönéskor, én is igyekeztem cirógatni őt, fogni a kezét, sosem húzódozott semmitől. Szerintetek már az elhívás előtt is tudnia kellett, hogy többet akarok tőle? És ha igen, akkor ez a viselkedése is azt mutatja, hogy örült annak, hogy meghívtam? Vagy létezik, hogy ha már abban a pillanatban tudta, hogy ennyi, akkor csak hazudott? Nekem nagyon őszintének tűntek a gesztusai, bár lehet, hogy én látom rosszul, de szerintem ezt ilyen formában megjátszani nem lehet. Nyilván nem mindenki egyforma, de úgy vélem, hogy ha valaki számára ez kellemetlen lenne, akkor minimum pár másodpercre lefagyna, vagy ridegebben reagálna, és hárítana. Én ezt a helyzetet úgy értékeltem, hogy jóleső zavarban volt a lány, nem pedig kínosan érezte magát, de lehet, hogy tévedek.

2018. jan. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem őszinte megnyilvánulások a lánytól, örült neki, hogy elhívtad szóval hajrá :)


19/L

2018. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Őszinte a kiscsaj. Miért vagy ilyen bizonytalan?
2018. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizonytalan, mert utána lefújta, azzal, hogy neki van barátja. Csak kíváncsi lettem volna, hogy mások szerint ez mennyire őszinte viselkedés, és hogy neki már régóta tudnia kellett-e, hogy mit akarok, mert utólag azzal jött, hogy ő csak barátkozni akart, meg hogy ő nem tudhatta, hogy én már régebben beleszerettem.
2018. jan. 9. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez ilyen. Ha tényleg volt barátja akkor valószínűleg végiggondolta magában az egészet, és arra jutott, hogy mégiscsak a barátját választja. Szerintem mondjuk nem is nagyon ítélheted el emiatt, hiszen ki az, aki a bizonytalant választja a már meglévő, biztos kapcsolat helyett.
2018. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha arra vagy kíváncsi, igen, vonzódott hozzád, csak nem annyira, hogy elhagyja a barátját érted.
2018. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Igen, csak az a baj, hogy ő kezdte ezt az egészet, és amikor én is közeledni kezdtem hozzá, akkor sem állított le, így komolyan elhittem, hogy lehet köztünk valami. Látod, még az utolsó pillanatban is teljesen pozitívan reagált, holott akkor is simán mondhatta volna, hogy bocs, de nem. Ha hamarabb elhúzódott volna, akkor nem tört volna így össze lelkileg. Ja és azt sem kellett volna mondania, hogy barátkozott, mert azt hiszem, a testi közeledéssel én is elég egyértelmű voltam.
2018. jan. 9. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte női megnyilvánulások nem léteznek.
2018. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte volt, a csak mást választott. Sajnos nem garantált a siker sohasem, ha esetleg nem jöttél volna még rá. :)
2018. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!