Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bateszka kérdése:

Miért mondja azt, hogy van kedve beszélgetni, ha aztán nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden annyi, hogy van egy csaj az egyetemről akivel volt egy közös órám. Kb 3x láttam őt összesen, és nem volt olyan alkalom sajnos, hogy meg tudjam szólítani. Több szászan voltunk az előadóban, mi a haverjaimmal volt h később értünk be, ő óra vége előtt elment stb. szóval higyjétek el, tényleg nem volt rá alkalom, viszont a nevét sikerült megtudnom. Nem állítanám, hogy szemeztünk vagy ilyesmi, de biztos hogy látott ő is. Megkerestem facebookon, visszajelölt, írtam neki egy tök normális üzenetet, hogy honnan "ismerem", szívesen megismerném ha van kedve beszélgetni stb. 2nap múlva válaszolt, hogy persze van kedve beszélgetni meg minden, majd aztán azóta is semmi, 1nap telt el. Ha nem érdeklem az tök oké, van ezer másik csaj, csak azt nem értem akkor miért válaszol 2nap múlva egy ilyet, ha láthatóan nem akar dumálni? Ennek mi értelme? Csomószor fent van, nem arról van szó, hogy ne használná. Nem gondoltam, hogy valaha kérdést írok ide, de érdekel a véleményetek:D
2017. dec. 27. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem tud mit írni, ő csak visszajelzett, hogy lenne kedve beszélgetni, de úgy van vele, hogy kezdd te, ő nem tud mit mondani erre

amúgy is ünnepek alatt lehet elfoglalt volt

írj neki, hogy milyen volt a karácsonya vagy bármi és onnan már gyorsan kiderül, hogy ő akar-e ismerkedni vagy csak passzívan 1-2 szavas válaszokat ír és nem érdeklődik

akkor hagyd

2017. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

"Sziasztok! Röviden annyi, hogy van egy csaj..."

Eddig olvastam. Nem akar semmit. ha tovább írogatsz neki letilt azt jól van. Őszinte vagy egyenes beszédet ne is remélj, ismeretlen fogalom a lányok számára.

2017. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy ő úgy értette, hogy elhívod kávézni, nem úgy, hogy online irogatsz neki
2017. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű azvan, hogy az ünnepek alatt elfoglalt volt, vagy túlságosan kifáradt, és egy kis pihenésre volt szüksége. Ha azt mondta, hogy szeretne beszélgetni, akkor nyugodtan írj még rá, viszont ha mindig csak te fogsz kérdezni, és ő csak ilyen egyszavas, unott válaszokat ad, hagyd. Sok sikert! :)
2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem akar semmit. Lapozz!
2017. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésedre válaszolt, van kedve beszélgetni. De mivel te kerested meg, akkor érdeklődjél bármivel, hogy teltek az ünnepek, mit csinál, vagy a sulis dolgokkal kapcsolatban. Ha ezt követően sem indul be a kommunikáció, akkor hagyd.
2017. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de szerintem itt páran félreértették. Válaszoltam neki, kérdeztem, hogy hogy telt a karácsonya, és arra nem jött válasz azóta. Nyílván én sem online akartam írogatni hetekig, hanem elhívni, de úgy nehéz ha nem reagál. A kérdés nem az, hogy érdeklem-e, levágom én azt magamtól is, hanem hogy miért mondja egy csaj, hogy beszélgetne, mikor láthatóan nem:D mondjuk ezt honnan tudnátok, de értitek. Az ilyen válaszok, aki el sem olvassa, csak jön a minden lány hazug dumával, bocs de nem érdekel:D
2017. dec. 27. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Most ünnepek alatt nyílván nem fog egy "idegennek" írni. Emiatt ne aggódj! :) Te megkérdezted, ő válaszolt, hogy benne van. Nyugodtan írj most neki te, ha úgy érzed a beszélgetés közben csak odahány vmi választ akkor hagyd.
2017. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, megismertem egy lányt, jót beszélgettünk, facebookon írtam neki, naponta egyszer-kétszer váltottunk üzenetet, de nagyon hosszúakat. Egy idő után "normális" hosszúságúra csökkentettük, viszont aztán rászokott a napi 1 üzenetre, hiába írtam neki, holott egész nap elérhető volt szinte. Állítása szerint szeret velem lenni, bír is meg minden, de mikor egyik üzenetben, amiben több témát érintettem, elhívtam valahová, de b**zott rá akármit válaszolni, se igent, se nemet, és ez nem karácsonyi sürgés-forgás miatt volt. Emiatt együtt tudok veled érezni, én se értem ezt az észjárást. :D
2017. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!