Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek bejön ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek bejön ez a csaj? Tényleg ő lenne a mai férfi "ideál"?

Figyelt kérdés

A kommentekből leszűrve állítom ezt.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=ZTEds7oGW4M


2017. nov. 20. 15:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak a külsejéről an szó?
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
9%

21

A férfiak, akik a külsőről beszélnek.


Tudod mi a durva: Ha csak egy KÉP lenne, akkor is sok hülye elkezdene arról beszélne, hogy "ő hülyének néz ki", stb.


Az hogy áll a fa szod-e rá vagy sem, az nem az intelligenciától függ. Én is kúrtam már hülye lányokat. Nem mindenki állandóan élete párját keresi. Most csak arról van szó, mennyire dugnád ezt a lányt, nem azt hogy lenne-e a gyerekeid anyja.

2017. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kicsit vékony, de azért nem dobnám ki az ágyamból. Hogy összejönnék-e vele, az más kérdés, elsősorban az IQ-ján múlik. Hang nélkül néztem bele, de aki ilyen videót csinál, abból már eleve nem nézek ki sok értelmet.
2017. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szépe lány nem vitás viszont elég vékony. Nekem a teltebb molettebb lányok jobban bejönnek. Plusz aki kirakja magát így az internetre, na azzal soha az életbe nem mennék bele komoly kapcsolatba.
2017. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
6. : Nincs tetkója? Megnézted a videót? Van rajta legalább 3 helyen :D
2017. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy kb 10 másodpercet néztem a videóból. Elolvastad? :D
2017. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Randa
2017. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!