Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek bejön ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek bejön ez a csaj? Tényleg ő lenne a mai férfi "ideál"?

Figyelt kérdés

A kommentekből leszűrve állítom ezt.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=ZTEds7oGW4M


2017. nov. 20. 15:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem az ilyen lányok tetszenek.
2017. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%

Miért, mi vele a gond?

Nem mű, nincs agyon sminkelve, jó alakja van és az arca is rendben van. Ok, nem kutatómérnök, de az nem baj.

2017. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

Az őszinte válaszom az, hogy amint elindult a videó, az volt a gondolatom, hogy "hmm, jó kis csajszi". Majd egyre többet beszélt, megmutatta az alakját is. Ezután már így gondoltam: "jó az alakja, külsője nagyon 'csábos', de nem bírnék mellette lenni 5 percnél tovább".


Tehát - bár nem várok el nagy értelmi szintet szerintem - az első benyomás itt meghazudtolta önmagát, és nem, nem ő az ideálom. 19F

2017. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
7: Az átlagos, "normális" csajok megsértődnek azon, hogy feleségként gondolsz rájuk :D (és ez a nevetős szmájli igazából egy nagyon szomorú is lehetne valójában)
2017. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Reklámozod magad? :)

A műszempillát nem szeretem, itt is olyan pókszerű hatást kelt, amúgy szép lány, csak furán van sminkelve, plusz a bézbóólsapkát sem kedvelem.


Miért lettek lenullázva, akik szerint szép?

Ha meg azt írnák, hogy átlagos/nem kéne, akkor meg az lenne a baj...

2017. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"A csöcse lapos,de a shegge jó."


Kitalálja valaki a film címet?

2017. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Alakja az jó. De semmi több. Nem fogott meg benne semmi sem.
2017. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Aszimmetrikus az arca, teljesen el van csúszva az állkapcsa...
2017. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Szerintem szép lány, de buta. Tipikusan az, akivel nem lehet sok témáról beszélni, a ruhákon, cicákon, vegakajákon kívül. És nem biztos, hogy ha férfi lennék, tetszene hogy bikiniben készít videókat és rakja fel a netre. (Vannak kedvenc youtubereim, de a videóiknak van célja - ennek a videónak egy célja van, a magamutogatás.)
2017. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek már a vélt vagy valós belsejéről.


Most kizárólag a külsejéről van szó, az arcáról, a testéről, a kinézetéről.

2017. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!