Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek beleférne egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne egy komoly párkapcsolatba, hogy egy férfi kollégátokkal elmennétek meginni egy kávét?

Figyelt kérdés

Meghívott egy kávéra, viszont nem semleges irántam a férfi. Tudja, hogy van párom.


29 N


2017. okt. 25. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha érzem, hogy nem közómbös irántam, kedvesen elutasítanám a meghívást. Mert,ha valóban akar valamit, nyomulás lesz a vége. Hiszen a meghivás elfogadásával tulajdonképpen "engedélyt kapott".Viszont, ha nem az elképzelései szerint történnek a dolgok, ciki lesz már kimagyarázni...
2017. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi (most már csak volt) kollégám, akivel elég jó haverok lettünk, simán elmentünk néha ketten kávézni, vagy meginni egy-két sört munka után, nincs ezzel semmi baj, nem zavarja a páromat sem (engem se fordított helyzetben, mindketten elítéljük a féltékenységet). Be is mutattam őket később egymásnak, ők is jóban lettek. Viszont az illető soha, egyszer sem mutatott arra utaló jelet, hogy tetszenék neki, boldog kapcsolatban él ő is.

Ha akár megfordult volna a fejemben az, hogy többet akarhat tőlem, egészen biztos nem megyek bele a kettesben lógásba, tök mindegy, mennyire jó beszélgetőpartner. Sok jó beszélgetőpartnerem van, nincs szükségem olyanra, aki mást is szeretne tőlem beszélgetésen kívül, hagyjuk már a süket dumát. Szerintem neked tetszik a figyelme, különben eszedbe se jutna húzogatni kolléga előtt a mézesmadzagot kávézgatásokkal. Hatalmas tiszteletlenségnek tartanám a párom felé, ha belemennék, ráadásul a kolléga felé se lenne fair a dolog.

2017. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10:

>Innentől egy kávézás csak azt sugallaná neki, hogy nyitott a kérdező másra is


Lehet, de a barátnőm dolga eldönteni, hogy hogy kezeli ezt a dolgot, hogy mit sugall neki. Ha szeretne egy kicsit élvezni a rajongást, tegye, én nem haragszom érte, nem vagyok féltékeny és nem kérem számon.


Csak arra próbálok rávilágítani, hogy nem egészséges az a beteges féltékenykedés, ami normálisnak van beállítva. De persze megértem, ha sokan féltékenyek lennének egy ilyen húzás miatt.

2017. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Lifeishard ***** válasza:

#13-as:

Van igazság abban, amit mondasz, de ehhez nagy fokú érettség, érzelmi intelligencia kell...ene, csakhogy adott példánál maradva, még ha Te nem is vennéd tiszteletlenségnek a kvázi "mini-randit", a kolléga jogosan érezheti úgy, hogy nyomulhat, nem? A mézesmadzag elhúzása pedig nem fair, és szerintem nem is érett dolog.

Én ezt nagyon maximum úgy tudnám elképzelni, hogy a csaj közli, hogy benne van, de ez nem randi, és ha a faszi mégis nyomulna, fűzögetné, "eszkalálna", akkor a nő otthagyná.

Kérdező, a válaszom: elmész vagy sem, a Te dolgod, csak tedd fel magadnak a kérdést, Te mit szólnál, ha olyan csaj hívná kávézni a párodat, aki nem semleges iránta.

2017. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14: tökéletesen igazad van!

Az érettség és az "érzelmi intelligencia" az, amit hirdetni próbálok az oktalan féltékenységgel szemben.

És persze, nem korrekt dolog húzogatni a mézesmadzagot. A barátnőm volt ilyen helyzetben, és pont úgy tett, ahogy leírtad: előre közölte, hogy a fickó ne reméljen többet.

2017. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Más esetben simán, de így, hogy tudnám, nem semleges irántam, biztosan nem, semmi értelme nem lenne.
2017. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hehe. Munkatárssal bármikor el lehet menni sörözni vagy hasonló, no problem, mi is szoktunk, feleségem is szokott, olyankor 80% munka, 10% hülye főnök, 10% család a téma.


Ha úgy hív el téged kávézni, hogy érez irántad valamit, azért hív, hogy "randi legyen" és bepróbálkozik, akkor nem mennék el.

Mert ha elmész, akkor azt igazolod, hogy te is nyitsz felé, és azt is igazolod, hogy azért a párod mellett puhatolózol más irányba is.

És most légy őszinte magaddal (úgy sem hall senki), akarsz ettől a pasitól valamit vagy sem? Mert ha igen, akkor menj, ha nem akkor ne menj.

2017. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha szimplàn baràti, munkatàrsi együtt lógàsról van szó akkor igen. Van férfi baràtom és szoktunk talàlkozni, ebben nincs semmi. A férjem is ismeri. Ha viszont valakiről tudom hogy többet akar, az alà nem adom a lovat. Honnan tudod, hogy többet akar tőled? Mondta, hogy randi lenne? Tudja, hogy van pasid. Miért hívna akkor el? Sokkal könnyebb egy szinglit becserkészni.
2017. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze, semleges, mindenféle behat(ol)ási szándék nélkül hív el...


Ennyire ne legyél már ostoba, könyörgöm.

2017. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Féreolvastam: tehát NEM semleges... menne a halál vele.


Minek, úgyis randinak veszi, ha kiírod magadra, hogy NEM ÉRDEKELSZ, akkor is.

2017. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!