Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy a nő szép legyen?

Figyelt kérdés

Egyrészt ugye ott vannak az insta modellek millió követővel, és legalább ennyien igyekeznek hasonlítani is rájuk. Aztán ott vannak a hétköznapi lányok az utcán, boltban, egyetemen, akiknek ennek ellenére van párjuk.

A többségük szép, de még mindig a természetes, ilyesmi típusú lányokból van több:

[link]

Mint az ilyenekből:

[link]

Aztán ott vagyok én, aki tényleg nem vagyok szép (nagy az orrom, és nagyon átlag, jellegtelen arcom van, a többi rendben).


Szóval, egyrészt a csapból is az folyik, hogy legyél insta cica, másrészt meg az utca teli van hétköznapi nőkkel.

Most akkor mégse akar mindenki bombanő lenni?


2017. okt. 24. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg egészség van, szappan és melegvíz, addig bármelyik nő lehet szép.
2017. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jesszus de utálom az ilyen kép linkelgetős "dehát mindenki úgy néz ki mint ez a lány" stb kérdéseket. Minek hasonlítgatunk képekhez embereket?? Mindenki olyan amilyen, és aki szép az smink nélkül is szép. A pasik meg még mindig rühellik a sminket. Ennyit erről. Én önmagam vagyok, olyan amilyen, szeretem magam és szerintem jól nézek ki. Néha megijedek magamtól reggelente, na és? Nem akarok "bombanő" lenni, ha ennek az az ára, hogy mindenhova 2 órát készülődjek. Páromnak jó vagyok így, én meg vagyok magammal elégedve. Nem minden a külső.

Te pedig tényleg média agymosott vagy.

2017. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!