Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy a nő szép legyen?

Figyelt kérdés

Egyrészt ugye ott vannak az insta modellek millió követővel, és legalább ennyien igyekeznek hasonlítani is rájuk. Aztán ott vannak a hétköznapi lányok az utcán, boltban, egyetemen, akiknek ennek ellenére van párjuk.

A többségük szép, de még mindig a természetes, ilyesmi típusú lányokból van több:

[link]

Mint az ilyenekből:

[link]

Aztán ott vagyok én, aki tényleg nem vagyok szép (nagy az orrom, és nagyon átlag, jellegtelen arcom van, a többi rendben).


Szóval, egyrészt a csapból is az folyik, hogy legyél insta cica, másrészt meg az utca teli van hétköznapi nőkkel.

Most akkor mégse akar mindenki bombanő lenni?


2017. okt. 24. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem akar mindenki bombanő lenni. Valójában mi a kérdés?
2017. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki rákérdez: nekem nincs annyi pénzem, amennyi segítene, szóval, marad, ami van
2017. okt. 24. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányként azt mondom, hozd ki magadból a legtöbbet! A férfiaknak ez bőven elég, ápolt legyél és csinos!


A nagyon jóképű férfiaknak is előfordul, hogy átlag feleségük van, aki nem egy kiemelkedő szépség.

Ismerek ilyet a környezetemben, senki nem érti miért azt a nőt vette el.

Nyilván csinos és ápolt, a belső tulajdonságai pedig messze kompenzálják a külsejét.

2017. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszenek az első képen lévő nőhöz hasonlóak, mint a második képen levőhöz.

Sajnálnám ha minden nő plazacica szeretne lenni.

2017. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet magadról meg tudom mondani, hogy nekem tetszel e. Mindenkinek más tetszik...
2017. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor te is egy médiaagymosott kislány vagy?


A szépség mindenkinél mást takar.


Hozd ki magadból, amit tudsz. De először is SZERESD MAGAD! mert hiába leszel szép kívülről, ha belülről pedig emészt téged a bánat és a szomorúság!

2017. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a hétköznapi, dolgozó, tanuló, nem eltartott nőknek van idejük minden nagy úgy kinézni, mint az instamodellek? Kinek van felesleges 200ezer forintja évi két ajakfeltöltésre? Ki tölt heti 7 napot edzőteremben? Kinek van ideje egész nap a plázákat járni vagy online ruhákat rendelgetni? Nem megvalósítható a második képen lévő külső, ha mellette van életed és vannak feladataid.
2017. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*minden nap
2017. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfi ismerőseim döntő többsége irtózik a 2. tipustól. Persze megnézi ha kint a melle de ennyi. Mindenki az 1. tipust akarja komoly kapcsolatra. Már ha ebből a kettőből kell választani.

A sok like meg insta jelölés tizenéves kisfiúktól meg szűz recskagépektől ered.

2017. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoktam nezni az Instagrammot, mondjuk ilyen lanyokat nem nagyon kovetek, lehet ezert sem erzem ugy, hogy barhonnan is folyna, hogy igy kell kinezni. A Youtube tele van millios megtekintesu macskas videokkal, ezen logika alapjan akinek nincsen vicces macskaja, az egy luzer. Vagy most ez mi, tenyleg, attol mert sokan kovetik oket, te ugy erzed, neked is igy kene kinezned? Nem tudom, en inkabb a kozvetlen kornyezetem visszajelzeseit veszem figyelembe (ja, nincs senki a kozelemben akinek az instalanyok szamitananak etalonnak es mindenki mas kuka) es azt, hogy nekem mi tetszik a tukorben, de te tudod.
2017. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!